Automatizace procesu

Budoucnost průmyslové automatizace spočívá v okrajových řídicích prvcích, které jsou kombinací funkce PLC/PAC a výpočetních schopností k poskytování analytiky na okraji a reakcí na zjištění v reálném čase.
PLC jsou často základem automatizace, komunikace, monitorování a řízení automatizovaných procesů a zůstanou jím i v éře IIoT.
Zatímco průmyslové řídicí systémy (ICS) budou vždy muset zajišťovat funkčnost, stále důležitější roli hraje získávání dat z automatizačních platforem.
Modernizace řídicích systémů může být náročný proces. Může vám s tím pomoci nalezení odpovědí na sedm níže popsaných otázek.
Zdravá vrstva víceparametrového pokročilého řízení procesu (Advanced Process Control – APC) by měla být v procesním průmyslu klíčovou kompetencí.
Standardizace, komunikace napříč platformami, zabezpečení, efektivní simulace a další automatizační nástroje představují pět způsobů, jak zmírnit bolestivá místa automatizačního hardwaru a softwaru.
Implementujte špičkovou automatizační technologii, dosáhněte rychlé návratnosti investice (ROI) a usnadněte koncovým uživatelům podporu investic do automatizace.
Strana 1 z 7