Automatizace procesu

Postupy nejlepší praxe pro zvýšení výkonu smyček a pro jejich spolehlivé provozování v podniku zahrnují zvýšení účinnosti a zisku regulátoru a pochopení vzájemné interakce smyček. 
Rozhraní HMI a další zařízení operátorských rozhraní jsou vytlačována na okraj (edge) aplikací pro nepříznivá prostředí a spojují v sobě ty nejlepší prvky tradičních rozhraní s moderními, komerčně dostupnými technologiemi. 
Strategie pro mobilní rozhraní HMI (Human-Machine Interface) by měly brát v úvahu zabezpečení, snadnost používání, úroveň a podrobnost přístupu i spolupráci při přenášení rozhraní HMI z řídicí místnosti do základní výrobní úrovně.
Předběžná analýza/studie proveditelnosti (Front-End Loading – FEL) nabízí výhody pro plánování a tvorbu rozpočtu.
Pokud je distribuovaný řídicí systém (Distributed Control System – DCS) firmy více než 10 let starý, je pravděpodobně významnou překážkou dosahování výrobních cílů.
Společnost Gilead Sciences využila nový, flexibilní distribuovaný řídicí systém (Distributed Control System – DCS) ve své pilotní laboratoři pro podporu výzkumu a vývoje, klinických studií a přípravu na růst objemu zakázek.
K deseti zásadám nejlepší praxe pro programátory patří definování struktury, znalost systémových zdrojů a nástrojů, konzistentnost a udržování přehledu o změnách během projektu. 
Strana 1 z 2