Sítě a komunikace

Vylepšení 5G a Wi-Fi 6 zvyšují užitečnost bezdrátových sítí pro průmysl.
Metaverzum jako koncept začal pronikat do širšího povědomí zejména v posledních dvou letech. Virtuální svět, ve kterém by měli lidé prostřednictvím svých avatarů trávit čas – bavit se, komunikovat, nakupovat, ale také pracovat a investovat. Proto je tento koncept přitažlivý…
Závody se přizpůsobují realitě nového globálního trhu a na této cestě jim pomůže rozvíjející se řídicí systém s bezpečnými technologiemi provozního edge computingu („OT edge“).
Standardizací kompletních platforem pro okrajová zařízení zjednodušují koncoví uživatelé dodání, vývoj, nasazení a podporu softwaru i hardwaru pro okrajová zařízení a zároveň zefektivňují provoz. Podívejte se na čtyři stavební bloky okrajových platforem a čtyři obavy.
Výběr správného protokolu průmyslového Ethernetu pro komunikaci může poskytnout dodavatelům, výrobcům OEM a systémovým integrátorům výhodu.
Sítě 5G přicházejí jako pokročilá bezdrátová technologie vhodná pro požadavky průmyslových procesů, nepříznivé podmínky a lepší připojení.
Díky technologii 5G a mobilnímu edge computingu pociťují majitelé firem, manažeři výrobních závodů a řídící technici výhody transformace tradičních manuálních procesů na automatizovaná a efektivní technologická řešení.
Strana 1 z 7