Společnost AsservmentiPresse si vybrala sběrnicovou kabeláž a moduly společnosti Murrelektronik pro individuální řízení zařízení a správu dat. V této případové studii vysvětlujeme důvody a výhody, proč se společnost rozhodla pro řešení Murrelektronik.

Nová a stará zařízení mohou bez problémů spolupracovat, když se do hry zapojí průmyslová PC (IPC).

Zatímco hlavní programový proud konference Endress+Hauser Global Forum se na konce června v Basileji soustředil na hledání cesty k větší udržitelnosti, skryta nezůstala ani další témata, která hýbou průmyslovou výrobou. V čele logicky tedy i s digitalizací. V rámci našich plodných redakčních setkání jsme měli možnost na toto téma pohovořit s novým firemním talentem, kterým bezesporu je Lisa Marie Hüglin, jež nám nastínila digitalizační cestu společnosti.

Sewio, výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, pořádá třetí ročník konference Sewio Summit, která se bude konat od středy 20. září do čtvrtka 21. září 2023 v hotelu Mama Shelter v Praze.

Jak si zajistit lepší konkurenceschopnost, efektivitu a produktivitu práce? Automatizujte, radí Robbie Kearns, Area Vice President společnosti Salesforce.

Strana 1 z 40