Kolaborativní roboty / coboty - Vše o průmyslu

Společnost L'Oréal nasadila nové technologie k automatizaci, modelování a senzorickému hodnocení s využitím robotických aplikací a řešení společnosti OnRobot. Integrace kolaborativních aplikací umožnila L'Oréal zlepšit pracovní prostředí, zbavit zaměstnance obtížných úkolů a přidělovat jim inspirativnější úkoly.

 Věděli jste, že vůbec první průmyslové roboty byly určeny pro svařování? Díky masivnímu rozšíření robotické technologie v průmyslu jsou už dnes mnohem rozšířenější, a to zejména pro netradiční činnosti a aplikace. Díky bezpečnosti a efektivitě kolaborativních robotů se automatizace svařovacích procesů rychle stává běžnou součástí firem a výrobních závodů v České republice.

Pracujete ve výrobě s CNC stroji a zajímá vás, jak ušetřit čas a zároveň zvýšit produktivitu? Zaregistrujte se na webinář společnosti OnRobot, který se uskuteční ve spolupráci s distribučním partnerem Dreamland ve čtvrtek 10. června, od 10:00 hod do 10:45 hod.

Již dlouho se vede debata – a bude nadále pokračovat – zda automatizace nahradí člověka nebo zvýší produktivitu, kvalitu a bezpečnost.

Ve velmi rychle rostoucím segmentu kolaborativních robotů dochází k přesouvání oblasti růstu inovací z Evropy, kde segment kobotů vzniknul do oblasti východní Asie, převážně Jižní Koreje, která se vždy  řadila ke špičce v oblasti HI‑TECH a softwarových řešení, bez kterých už cobot nové generace neobstojí na trhu v rychle měnícím se světě plný rozdílných požadavků zákazníků, který už nechce alokovat svoje zdroje a náklady na několik let na jedno místo do jedné aplikace, ale zajímá jej mobilita výrobních prostředků.

Strana 1 z 11