Digitální prototypování

Digitální dvojčata Siemens Xcelerator vytvořená pro udržitelné podmořské biosféry Nemo’s Garden umožňuje vývojovému týmu mnohem rychleji upravovat návrh a testovat jej. Snadno přístupná digitální transformace umožnila malému a velmi specializovanému týmu využívat výkonné sady nástrojů určené primárně pro velké podniky. Algoritmus strojového…
Společnost Sewio, výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, oznámila, že dánský výrobce řešení pro zasklení střech společnost VELUX Commercial využívá systém Sewio RTLS k posílení ergonomie pracovního prostředí, výkonnosti a bezpečnosti svého výrobního závodu.
Pokročilý simulační software poskytuje optimalizační náhled, který umožňuje distribučním centrům řešit problémy a optimalizovat efektivitu.
Digitální dvojčata mohou pomoci technologiím založeným na modelech poskytnout základ pro průběžnou optimalizaci procesů a efektivní provoz závodu.
Podívejte se na pět přínosů simulace. Pomocí programovacích jazyků IEC 61131-3 a moderních programovacích nástrojů můžete snadno integrovat simulaci do pracovního toku vývoje.
Simulační modelování, ovšem správně používané, může identifikovat a odstranit rizika, maximalizovat hodnotu a přispět k úspěšným výsledkům. Položte si těchto pět otázek, abyste zajistili, že model bude odrážet realistické chování a omezení.
Každou sekundu je do IoT sítě připojeno 127 nových zařízení[1]. Do roku 2020 by měla být pokořena hranice 30 miliard zařízení[2] zapojených do sítě. Množství připojených zařízení by mělo narůst na 50 miliard již v roce 2023. S nástupem 5G sítí by…
Strana 1 z 2