Digitální prototypování

Podívejte se, jak digitální dvojčata a technologie průmyslového internetu věcí (IIoT) navzájem spolupracují. Aktualizace digitálního dvojčete lze automatizovat.
Až 40 procent firem plánuje v příštích 5 letech zavedení hi-tech řešení. Zájem o digitální dvojčata je především v segmentu automotive, leteckém průmyslu a energetice.
Digitální dvojčata Siemens Xcelerator vytvořená pro udržitelné podmořské biosféry Nemo’s Garden umožňuje vývojovému týmu mnohem rychleji upravovat návrh a testovat jej. Snadno přístupná digitální transformace umožnila malému a velmi specializovanému týmu využívat výkonné sady nástrojů určené primárně pro velké podniky. Algoritmus strojového…
Společnost Sewio, výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, oznámila, že dánský výrobce řešení pro zasklení střech společnost VELUX Commercial využívá systém Sewio RTLS k posílení ergonomie pracovního prostředí, výkonnosti a bezpečnosti svého výrobního závodu.
Pokročilý simulační software poskytuje optimalizační náhled, který umožňuje distribučním centrům řešit problémy a optimalizovat efektivitu.
Digitální dvojčata mohou pomoci technologiím založeným na modelech poskytnout základ pro průběžnou optimalizaci procesů a efektivní provoz závodu.
Podívejte se na pět přínosů simulace. Pomocí programovacích jazyků IEC 61131-3 a moderních programovacích nástrojů můžete snadno integrovat simulaci do pracovního toku vývoje.
Strana 1 z 2