Informační systémy

Intuitivní automatizační a technický software pro mobilitu pomáhá organizacím přitáhnout a udržet si talentované pracovníky a posiluje konkurenční výhody.
Edge computing znamená rychlejší dobu odezvy, zvýšenou spolehlivost a zabezpečení. V článku vyzdvihujeme pět výhod edge computingu.
Prozkoumejte tři důležité faktory zavádění řešení edge computingu.
Implementace hraničních (edge) zařízení do systému přináší zvýšení výkonu, jejich používání a instalace jsou snadné a cenově výhodné a optimalizuje se tím i sběr dat a jejich spolehlivost. V článku popisujeme, jak s edge computingem začít.
Edge architektura v průmyslovém IoT „Průmyslový internet věcí umožní takovou efektivitu výroby, že to povede ke čtvrté průmyslové revoluci.“ To je příslib, který láká mnohé výrobní podniky. Současně jim přináší řadu možností, jak se vypořádat s příchodem nových obchodních modelů založených na…
Zdokonalování frekvenčních měničů (Variable Frequency Drive – VFD) přináší vyšší výkon, jednodušší instalaci a provoz a zvyšuje bezpečnost. Motory v průmyslovém závodě spotřebovávají přibližně 66 % elektrické energie. Vzhledem k tomu, že v následujících 10 letech se očekává značný nárůst spotřeby elektrické energie…
Jak vyvinout zabezpečenou, distribuovanou architekturu automatizace v datově řízeném světě? Podívejte se na osm pilířů architektury fog computingu nad rámcem edge computingu.
Strana 1 z 2