Informační systémy

Informační technologie se neustále vyvíjejí. V poslední dekádě se změny v používaných technologiích dotkly každé společnosti. Mezi nejčastější inovace patří progres v oblasti automatizace a nasazování cloudových služeb či umělé inteligence.
Společnost Infor oznámila, že společnost SEG Automotive (dříve Bosch Starter Motors & Generators), globální výrobce startérů, alternátorů a rekuperačních systémů se sídlem v Německu, nasadila řešení Infor CloudSuite Automotive. Novým řešením firma reaguje na výzvy a změny v automobilovém průmyslu a potřebu optimalizovat…
Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc.…
Liniová schémata jsou pro průmyslové programování náročná, ale jsou cennou dovedností pro techniky, kteří si chtějí vylepšit soubor osobních dovedností.
Přiměje pandemie covidu-19 výrobce ke zjednodušení správy propojených dat?
Co se týče analytických nástrojů, zakopaný pes tkví v detailech.
dČlánek pojednává o tom, jakým způsobem byly čtyři společnosti schopny dosáhnout multiprovozní implementace systému CMMS a získat tak konsolidovaný přehled o stavu provozu a o standardizovaných postupech údržby.
Strana 1 z 6