Informační systémy

Průmyslové organizace již využívají výhod cloud computingu pro IT a obchodní aplikace. Prošlapávají tak cestu k jeho nasazení ve výrobě.
Rozšiřte přístup k průmyslovým datům a získejte z nich více pomocí nástrojů, jako je protokol MQTT (Message Queuing Telemetry Transport), na cestě k výhodám Průmyslu 4.0.
Maximalizace zisku procesních závodů vyžaduje úzkou integraci na všech úrovních organizace.

Propojení dat IT a OT

červenec 17, 2020
Sbližování informačních technologií (IT) a provozních technologií (PT) samo o sobě příliš neposouvá komplexní digitalizaci kupředu. Skutečně fungující digitalizaci zajišťuje úspěšná spolupráce PT a IT a pochopení toho, co potřebuje druhá strana. Podívejte se na 7 tipů pro chytřejší spolupráci…
Protože nabídky provozního servisu firem, správa osob, hardwarových prostředků a softwaru přinášejí nové výzvy, musí software pro správu provozního servisu řešit celý životní cyklus servisu. Zvažte tři možnosti.
Oddělení provozních technologií (PT) a informačních technologií (IT) musejí spolupracovat a budovat sítě, které efektivně využijí digitalizaci k vytvoření funkčního a zabezpečeného prostředí společnosti.
Okrajová zařízení optimalizují provoz a nabízejí mnoho výhod, včetně vyšší efektivity a kvality služeb pro průmyslové výrobce.
Strana 1 z 5