Informační systémy

Nové technologie poskytují údaje o zásobách v nádržích více aktérům, ať už se nacházejí kdekoli, což přináší zvýšení provozní efektivity.
Chytré výrobní firmy usilují o propojení technologií, obchodních procesů a lidí; důležitou součástí tohoto plánu je integrace systémů ERP a CRM.
Co bude dál ve světě edge computingu? Odborníci zkoumají šest hlavních otázek, kterým budou muset šéfové IT porozumět a řešit je. Gordon Haff, technologický evangelista ve společnosti Red Hat, se na tyto klíčové trendy edge computingu, které byste měli sledovat,…
Pokrok v technologiích průmyslového internetu věcí (IIoT) a softwarové analytice poskytuje manažerům závodů přehled o stavu a výkonnosti výrobních prostředků.
Pokud firma uvažuje o migraci z on premise řešení do cloudu, měla by při výběru poskytovatele služeb zvážit i to, kde má umístěné nejen své servery, ale též klientskou technickou podporu. Platí totiž pravidlo, že čím dále od České republiky…
Proč a jakým způsobem se spousta výrobců rozhoduje pro tento krok.
Informační technologie se neustále vyvíjejí. V poslední dekádě se změny v používaných technologiích dotkly každé společnosti. Mezi nejčastější inovace patří progres v oblasti automatizace a nasazování cloudových služeb či umělé inteligence.
Strana 1 z 7