SEG Automotive nasadí cloudové ERP řešení od Inforu

SEG Automotive nasadí cloudové ERP řešení od Inforu

Společnost Infor oznámila, že společnost SEG Automotive (dříve Bosch Starter Motors & Generators), globální výrobce startérů, alternátorů a rekuperačních systémů se sídlem v Německu, nasadila řešení Infor CloudSuite Automotive. Novým řešením firma reaguje na výzvy a změny v automobilovém průmyslu a potřebu optimalizovat podnikové procesy. 

Automobilové odvětví nyní čelí rychlé transformaci celého odvětví a vzrůstající komplexnosti produktů jak po stránce hardwaru tak i softwaru, které nutí zavedené značky k radikálním změnám, pokud chtějí na budoucím trhu přežít. SEG Automotive nyní spoléhá na Infor CloudSuite Automotive jako na klíčový nástroj digitální transformace, jejímž cílem je optimalizace a efektivní řízení všech procesů.    

„Řešení Infor nás přesvědčilo svou podporou digitalizace,“ řekl Tim Zimmermann, zodpovědný za ERP systém v SEG Automotive. „Dokážeme nyní zlepšit nejen řízení workflow, ale také využít moderní metody digitalizované výroby a strojového učení. To nám umožňuje zlepšit optimalizaci výroby a posunout její automatizaci na zcela novou úroveň.“

Digitální spolupráce s obchodními partnery a přístup k datům v centralizovaném datovém umístění povede k rychlejšímu a efektivnějšímu rozhodování a reportování. Centrální pohled na celou společnost bude zárukou toho, že iniciativy Průmysl 4.0 a strojového učení budou zaváděny dle stanované strategie. Projekt nasazení byl zahájen v roce 2019, první lokality byly zprovozněny na konci roku 2020. Celý systém bude na všech lokalitách kompletně nasazen v roce 2023.

Řešení Infor nacházejí široké uplatnění také v silně zastoupeném automotive odvětví v České republice, zejména u automobilových subdodavatelů. Mezi uživatele řešení Infor se zde například řadí TATRA TRUCKS, DAIDO METAL, Rostra, Kovolis Hedvikov a mnoho dalších.

Infor Global Solutions

Podniková softwarová řešení určená pro cloud, vytvořená pro vaše odvětví. Nabízí produkty pro každé odvětví, od výroby až po maloobchod a ma komplexní řešení ERP, která jsou spojena technologií umělé inteligence. Infor Global Solutions je americká soukromá společnost se sídlem v americkém městě Alpharetta, ve státě Georgie, která se specializuje na podnikový software jejímž většinovým vlastníkem je kapitálová firma Golden Gate Capital Partners.

https://www.infor.com/cs-cz