Ewon Cosy+ posouvá kybernetickou bezpečnost IIoT na novou úroveň

Ewon Cosy+ posouvá kybernetickou bezpečnost IIoT na novou úroveň

S Ewon Cosy+ zavádí HMS Networks novou generaci routerů pro vzdálenou údržbu, které posouvají kybernetickou bezpečnost IIoT na novou úroveň. Díky bezpečnostním mechanismům integrovaným v hardwaru mohou uživatelé bezpečně přistupovat k průmyslovým zařízením odkudkoli a provádět uvádění do provozu, odstraňování problémů a programování online.

Již 20 let značka Ewon stojí za spolehlivými řešeními pro vzdálenou údržbu v průmyslu, se kterými mohou výrobci strojů a provozovatelé zařízení přistupovat k průmyslovým systémům kdykoli a odkudkoli. Řešení vzdálené údržby Ewon jsou snadno použitelná, ekonomická a bezpečná. 

Prostřednictvím Ewon Talk2M - zabezpečené cloudové platformy pro průmyslovou vzdálenou údržbu je připojeno více než 300 000 strojů a zařízení. Díky tomu je HMS Networks se značkou Ewon lídrem v průmyslovém vzdáleném připojování.

Nová generace routerů pro vzdálenou údržbu Cosy+

Na základě velkého úspěchu průmyslového routeru Ewon Cosy nyní společnost HMS Networks představuje Ewon Cosy+, nejnovější vývoj pro vzdálený přístup v kontextu průmyslového internetu věcí (IIoT). Nový router Cosy+ boduje nejmodernějším hardwarovým zabezpečením, vylepšeným výkonem a pohodlím, a nastavuje tak nový standard v oboru.

Cosy+ nabízí například automatické aktualizace podepsaného firmwaru prostřednictvím platformy Talk2M. Tím je zajištěno, že směrovače vždy splňují nejnovější bezpečnostní standardy a uživatel se již nemusí starat o údržbu a kybernetickou bezpečnost. Pro datovou komunikaci se používají vylepšené šifrovací algoritmy, které nabízejí vynikající ochranu před kybernetickými útoky. Kromě toho se ještě více zjednodušila použitelnost a uvedení routeru do provozu. Díky Talk2M nabízí řešení Ewon uživatelům globálně dostupnou centrální platformu vzdálené údržby pro jednoduchou správu routeru a přístupu, včetně smlouvy o úrovni služeb (SLA). Směrovač byl vyvinut v souladu s normou ISO27001 a celé řešení vzdálené údržby včetně Talk2M je certifikováno podle normy ISO27001. Díky exkluzivnímu partnerství se společností Nviso mohou společnosti HMS Networks a Ewon nabídnout řešení vzdálené údržby, které bylo testováno podle nejvyšších standardů a splňuje nejnovější bezpečnostní požadavky.

„Dnes je důležitější než kdy jindy chránit továrny a systémy před útokem. Podle zprávy společnosti Palo Alto Networks je 98% provozu IoT nezašifrováno a téměř 60 % zařízení je zranitelných vůči středně závažným nebo dokonce závažným kybernetickým útokům. Nový router Ewon Cosy+ implementoval nový bezpečnostní koncept, kterým společnost HMS Networks posouvá trh průmyslového vzdáleného přístupu na novou úroveň,“ říká Thilo Döring, výkonný ředitel společnosti HMS Industrial Networks GmbH.

HMS Industrial Networks

Společnost HMS vyvíjí a vyrábí software a hardware pro průmyslovou komunikaci. Její produkty po celém světě spojují miliony automatizačních zařízení – roboty, senzory, řídicí systémy a motory – do různých průmyslových sítí a řídicích systémů, a umožňují tak zákazníkům rozšířit svůj trh a zlepšit jejich podnikání.HMS nabízí komplexní řešení od vývoje produktů až po výrobu a podporu. S miliony dodávaných produktů jsou dnes její technologie nedílnou součástí továren na celém světě. To s sebou přináší vysoké nároky na kvalitu, přizpůsobivost a schopnost dodání.

www.hms-networks.com