Odborná brožura “Průmyslový podnik, utility a energetika – Bezpečná pracovní identita a ochrana infrastruktury”

Odborná brožura “Průmyslový podnik, utility a energetika – Bezpečná pracovní identita a ochrana infrastruktury”

Stáhněte si odbornou brožuru, ve které najdete kompletní popis zabezpečení průmyslových firem proti kybernetickému ohrožení. Od bezpečné zaměstnanecké identity až po zabezpečení koncových prvků, datových koncentrátorů a IoT. Právě na tyto segmenty totiž cílí stále více hackerských útoků.

Žijeme v době neustálého kybernetického ohrožení, které se stále více zaměřuje na technologické prvky infrastruktury. Roboty, datové koncentrátory, zařízení pro dávkování či řízení průtoků musí být zabezpečeny stejně, jako zaměstnanci. Stáhněte si odbornou brožuru, detailně popisující využití naší platformy pro organizace dodávající energie, vodu či přístroje. V tomto segmentu máme řadu realizovaných projektů a kompletně vyvinutá zakázková řešení.

Zabezpečení zaměstnanců, IoT i OT infrastruktury s jednou platformou

Naše řešení plně pokrývá potřeby na zajištění bezpečné autentizace do pracovních stanic a systémů, šifrování komunikace či elektronických podpisů. Zároveň však řešíme i požadavky na systémovou bezpečnost, identitu koncových zařízení a ochranu technických prvků (OT a IoT).

Jednotlivé kroky vycházejí z praxe a reálných projektů. Brožuru si můžete stáhnout zdarma na webu ProID.cz.

Továrna

Původní Továrna periodicky mapovala vždy monotématicky různé segmenty tuzemského i světového průmyslu.

www.itovarna.cz