Průmyslový internet věcí

S digitalizací, která je ve firmách v posledních letech důležitým tématem, se neodmyslitelně pojí práce s daty. Letošní průzkum agentury Forrester Consulting zpracovaný pro společnost Dell Technologies přitom zjistil, že více než polovina světových firem je daty zahlcena a neumí…
Průmyslový internet věcí (IIoT) a údržba založená na aktuálním stavu zařízení mění způsob, jakým identifikujeme, zadáváme a dokončujeme jednotlivé pracovní úkony.
Odnesla si prvenství za unikátní projekt v Ropici, kde umělá inteligence hlídá výrobu technických plynů pro desítky závodů Linde z celého světa. 

Výhody IIoT

listopad 01, 2021
Průmyslový internet věcí přináší další výhody do oblastí automatizace, rozhraní člověk–stroj, MES, ERP, podnikové výrobní inteligence a analytiky.
Správci typu zařízení (Device-Type Managers – DTM) využívající nový standard FDT 3.0 umožňují chytrou výrobu s běžnými sadami nástrojů komponent v integrovaném vývojovém prostředí (IDE), což minimalizuje technické práce, zjednodušuje certifikaci DTM a zkracuje dobu uvedení na trh.
Přečtěte si, jak může budování s ohledem na pandemickou éru urychlit nástup epochy chytrých závodů. Podívejte se na čtyři způsoby, jak se závod může stát chytrým a odolným.
Výrobci dokážou realizovat Průmysl 4.0 i bez přílišných komplikací.
Strana 1 z 7