Průmyslový internet věcí

Výrobci OEM a techničtí projektanti se potýkají s integrací nových technologií s průmyslovým internetem věcí (Industrial Internet ofThings – IIoT), aby byli konkurenceschopní v dnešním rozvíjejícím se a propojeném světě.
Zásada „zabezpečení díky technickému řešení“ může firmám pomoci při ochraně před potenciálními kybernetickými útoky na produkty průmyslového internetu věcí (Industrial Internet ofThings – IIoT).

Co dokáže IIoT?

září 28, 2018
Průmyslový internet věcí (Industrial Internet of Things – IIoT) vylepšuje výrobní operace tím, že zlepšuje konektivitu, správu zařízení, monitorování výroby a vztahy se zákazníky. Níže popisujeme devět přínosů.
Propojování informačních technologií (IT) a provozních technologií (PT) je zdrojem nových příležitostí a výzev. Výrobní a technické firmy jsou stále propojenější, ale toto vystavení externím datovým tokům nevyhnutelně vede k novým rizikům.
Obchodní cíle a celá organizace se pro dosažení úspěchu musejí sjednotit. 
Cesta jedné společnosti k IIoT začala podstatně dříve, než tento koncept získal svůj populární název. 
Automatizace, tradičně považovaná za vrchol produktivity, stále více vyžaduje multiplatformní konektivitu ke zúčastněným stranám napříč celým podnikem, aby mohly být realizovány výhody chytré výroby v éře Průmyslu 4.0. Jak na to? Zaměřte se na platformy, uživatele, procesy a produkty. 
Strana 1 z 3