Průmyslový internet věcí

Cestou je analýza zvýšené produktivity pomocí chytré technologie pro monitorování zařízení.
Dostupná řešení IIoT využívají inteligentní routery a související cloudové služby.
Digitalizace je jedním z módních výrazů současnosti, slyšíme o ní všude kolem nás. Jak ale skutečně proměňuje svět a jak se to projevuje v oborech jako zdravotnictví, průmysl, stavebnictví nebo zemědělství? A co digitalizace přinese v blízké budoucnosti? Na to se v textu níže…
Průmyslový internet věcí slouží jako páteř pro Průmysl 4.0, chytrou výrobu, umělou inteligenci, strojové učení, rozšířenou realitu, virtuální realitu, digitální dvojčata, digitální vlákna, velká data, analytiku, cloud a edge computing.
S digitalizací, která je ve firmách v posledních letech důležitým tématem, se neodmyslitelně pojí práce s daty. Letošní průzkum agentury Forrester Consulting zpracovaný pro společnost Dell Technologies přitom zjistil, že více než polovina světových firem je daty zahlcena a neumí…
Průmyslový internet věcí (IIoT) a údržba založená na aktuálním stavu zařízení mění způsob, jakým identifikujeme, zadáváme a dokončujeme jednotlivé pracovní úkony.
Odnesla si prvenství za unikátní projekt v Ropici, kde umělá inteligence hlídá výrobu technických plynů pro desítky závodů Linde z celého světa. 
Strana 1 z 8