Nabízejí bezdrátové technologie založené na internetu věcí, určené pro městské, domovní a bytové senzorové sítě, něco i pro průmyslové uživatele? A co 5G?

Technologický pokrok urychlený celosvětovou pandemií znamená pro rozšířenou realitu (AR) nové možnosti rozvoje. Propojení fyzického světa s digitálním přináší do budoucna nejen zcela jedinečné příležitosti pro širokou škálu odvětví včetně vzdělávání, turistického ruchu a e-commerce, ale také představuje zajímavý ekonomický přínos: dle prognóz bude mít ekosystém AR do roku 2025 tržní hodnotu 300 miliard dolarů. Jak zaznělo v rámci Better World Summitu, na kterém své vize představila i společnost Huawei, důležitým předpokladem rozvoje AR jsou 5G sítě. 

5G je dalším bezdrátovým protokolem, který lze využít v průmyslové komunikaci.

Jsou vaše průmyslové bezdrátové místní sítě aktuální? Průmyslová komunikace zaznamenává další krok vpřed s bezdrátovými technologiemi standardu IEEE 802.11ax a 5G. Vyhodnoťte technologie průmyslové bezdrátové sítě LAN (iWLAN).

Chytrá továrna společnosti Ericsson v texaském Lewisville se dočkala významného ocenění. Světové ekonomické fórum ji prohlásilo za globálního lídra čtvrté průmyslové revoluce. Chytrá 5G továrna ve Spojených státech amerických je jako ”globální maják ” symbolem využívání moderních technologií, které má pozitivní dopady na výkon zaměstnanců.

Strana 1 z 3