Záznam z prvního webniáře AutoSAP na téma digitální transformace ve výrobě, který AutoSAP uspořádal společně se společností IDC. Ve video se dozvíte, proč je úsilí o digitální transformaci relevantnější než kdy dříve a jak mohou společnosti automobilového průmyslu využít investice k transformaci a růstu jejich obchodního potenciálu.

Jubilejní 20. ročník konference Trendy automobilové logistiky (TAL) pořádaný společností Aimtec ve spolupráci s IHK Regensburg přivedl do Plzně téměř 300 účastníků a tuzemské i zahraniční řečníky, včetně Marco Prüglmeiera z BMW Group nebo Jiřího Cee ze ŠKODA AUTO. Na otázku, kdo nebo co je hybatelem digitalizace, se všichni shodli: lidé. Stroje a roboti nás nikdy plně nenahradí, musíme ale udržet krok se stále se vyvíjejícími technologiemi a umět tak využívat naplno jejich potenciál.

Společnost DIF z Bohumína úspěšná ve ŠKODA AUTO a. s.

Společnost Faurecia potřebovala pro své klíčové zákazníky z automotive přístup k výrobním datům. IoT Gateway od Kepware dělá její výrobní procesy transparentnější, a přitom zjednodušuje práci i samotným zaměstnancům.

V továrně vyrábějící modely Kuga, Mondeo a S-Max ušetří jeden robot MiR100 až 40 člověkohodin denně.

Strana 1 z 5