Umělá inteligence (AI)

Softwarovou umělou inteligenci (AI) lze využít k tomu, aby roboty sloužily k malosériové výrobě a velkosériové automatizaci.
Firmy v České republice kralují v rychlosti zavádění umělé inteligence (AI). Mnohdy však zůstávají pouze na úrovni experimentování. Ke strategické implementaci napříč organizací jim často chybí správně nastavená prvotní infrastruktura nebo dostatečná datová základna. Na tento komplexní proces, včetně finální…
Použití umělých neuronových sítí (Artificial Neural Networks – ANN) pro řídicí systémy, nelineární systémy, simulaci časově optimálních řídicích prvků a pro modely řízených systémů (zařízení) založených na ANN.
Technologie počítačového vidění na bázi umělé inteligence mohou výrobcům přinášet výhody, jako je zvýšení doby provozuschopnosti, využití preventivní údržby a další přínosy.
“Raytec Vision, talianska spoločnosť špecializujúca sa na optické triedenie, pozitívne uzavrela rok 2021”, hovorí Gianluca Simonelli, obchodný riaditeľ, ktorý s hrdosťou rozpráva o najnovších dôležitých inováciach v technológii aplikovanej na potravinovú bezpečnosť a kvalitu.
Pokrok v automatickém zpracování dat a algoritmech strojového učení navyšuje hodnotu modelů a simulací.
Společnost Valeo, světový lídr v oblasti asistenčních systémů pro řízení (ADAS), představila svou třetí generaci skenovacího systému LiDAR. Na trh jej uvede v roce 2024.
Strana 1 z 4