Umělá inteligence (AI)

Čtvrtá průmyslová revoluce shrnuje změny, díky kterým došlo a stále dochází ke zefektivnění i automatizaci procesů v oblasti dopravy, samotné výroby či komunikace skrze digitální technologie. Současné technologické trendy jsou navíc ovlivněné i pandemií koronaviru, která se v některých ohledech…
Umělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) mohou výrobcům přinést mnoho výhod a pozitivních výsledků v oblasti optimalizace, prediktivní údržby a dalších. Podívejte se na tři úvodní kroky každého projektu strojového učení.
Průmyslový internet věcí (IIoT), umělá inteligence (AI) a technologie uživatelského rozhraní, jako je rozšířená realita a virtuální realita, mohou zlepšit formu a funkci digitálních dvojčat při zdokonalování školení, provozu a výsledků.
Technologie Neuron soundware odhalila blížící se poruchu na pístovém heliovém kompresoru pro kalení převodovek v automobilovém průmyslu.
Využívání umělé inteligence (AI) v aplikacích strojového učení (ML) vyžaduje více znalostí. Podívejte se na čtyři způsoby, jak zlepšit vzdělávání v oblasti umělé inteligence a strojového učení.
Instalace periferních zařízení s podporou technologie AI přispívá ke zvyšování úrovně kvality a efektivity ve výrobních podnicích.
Díky novým vývojovým trendům se strojové učení stává součástí každodenního fungování podniku.
Strana 1 z 3