Umělá inteligence (AI)

Technologie počítačového vidění na bázi umělé inteligence mohou výrobcům přinášet výhody, jako je zvýšení doby provozuschopnosti, využití preventivní údržby a další přínosy.
“Raytec Vision, talianska spoločnosť špecializujúca sa na optické triedenie, pozitívne uzavrela rok 2021”, hovorí Gianluca Simonelli, obchodný riaditeľ, ktorý s hrdosťou rozpráva o najnovších dôležitých inováciach v technológii aplikovanej na potravinovú bezpečnosť a kvalitu.
Pokrok v automatickém zpracování dat a algoritmech strojového učení navyšuje hodnotu modelů a simulací.
Společnost Valeo, světový lídr v oblasti asistenčních systémů pro řízení (ADAS), představila svou třetí generaci skenovacího systému LiDAR. Na trh jej uvede v roce 2024.
Čtvrtá průmyslová revoluce shrnuje změny, díky kterým došlo a stále dochází ke zefektivnění i automatizaci procesů v oblasti dopravy, samotné výroby či komunikace skrze digitální technologie. Současné technologické trendy jsou navíc ovlivněné i pandemií koronaviru, která se v některých ohledech…
Umělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) mohou výrobcům přinést mnoho výhod a pozitivních výsledků v oblasti optimalizace, prediktivní údržby a dalších. Podívejte se na tři úvodní kroky každého projektu strojového učení.
Průmyslový internet věcí (IIoT), umělá inteligence (AI) a technologie uživatelského rozhraní, jako je rozšířená realita a virtuální realita, mohou zlepšit formu a funkci digitálních dvojčat při zdokonalování školení, provozu a výsledků.
Strana 1 z 4