Virtuální/rozšířená realita

Maple Leaf Foods zapojuje lídry v oboru do inovativního partnerství a spouští pilotní program pro zlepšení celkové efektivity zařízení (OEE) – školení a udržení zaměstnanců.
Chytré brýle s rozšířenou se stávají každodenním pracovním nástrojem, který zaměstnancům uvolňuje ruce pro práci a umožňuje prohlížet či sdílet informace v reálném čase. Přináší nové možnosti operátorům, technikům údržby a servisu v terénu a zvyšují produktivitu, kvalitu a bezpečnost práce.
Operátoři mají okamžitě k dispozici informace v reálném čase, což vede k lepší efektivitě, produktivitě i bezpečnosti.
Snížení nákladů na provádění inspekcí a širší technická podpora umožňují efektivnější řešení problémů.
Sci-fi filmy nadchly diváky na futuristické technologie již dávno. Nyní patří chytré brýle mezi inovativní technologie, které mají širokou škálu využití a exponenciálně dobývají trh.
Mnoho firem uvažuje o možnostech a způsobech, jak začlenit do své každodenní praxe technologie asistované/augmentované (AR) a virtuální reality (VR), které nyní pronikají na podnikový trh. Průmyslová odvětví od zdravotnictví po výrobu a stavebnictví nacházejí v těchto stále sofistikovanějších technologiích velkou…
S neustálým technickým rozvojem se mění také koncept rozhraní člověk-stroj (HMI), a zvláště integrace rozšířené reality (AR – Augmented Reality) zcela mění jeho definici. Rozšířená realita doplňuje reálný svět uživatele počítačově generovaným obsahem. Použitím AR je možné do okolního prostředí…
Strana 1 z 3