Ať jste již dlouholetými uživateli SCADA systému PROMOTIC, nebo právě hledáte nový vizualizační software, máme pro vás skvělou zprávu: po více než pěti letech intenzivního vývoje je nyní k dispozici stabilní verze PROMOTIC 9.

Životní cyklus palety

květen 07, 2020

Dřevěná paleta - praktický a jednoduchý prostředek vyrobený z jednoduché suroviny využívaný pro přepravu zboží. I takový na první pohled obyčejný produkt může ovšem absolvovat velmi zajímavou životní cestu a může dobře posloužit i poté, co přestane být vhodný pro svůj primární účel.

Na každé květnové úterý jsme pro vás připravili webináře nabité informacemi i praktickými ukázkami. Témata a linky na přihlášení najdete níže...

Společnost Mitsubishi Electric, vzhledem k situaci s Covid-19, nabízí již od začátku dubna s železnou pravidelností webináře, ve kterých představuje nejen své produktové novinky pro letošní rok, ale i jejich využití v rámci nejrůznějších průmyslových aplikací.

Logistické terminály noax poskytují díky podpoře aktuálních standardů WLAN extrémně vysokou bezpečnost přenosu dat a zároveň mají velmi široký dosah. Zároveň zákazník profituje z vynikajících vlastností příjmu interních antén WLAN a to především u logistických terminálů pro mobilní nasazení.

Strana 1 z 8