Digitální transformace

Ozvěny veletrhu Hannover Messe budou rezonovat na tradiční konferenci Digitální výroba 2019 v Brně. Návod na cestu napříč nástrahami digitální transformace, nové technologie, trendy a postupy pro digitalizaci průmyslu – to můžete slyšet i vidět ve dnech 14. až 16. května pod režijní taktovkou vydavatelství Trade Media International.

Program Innovate Moravia pod taktovkou Moravskoslezského inovačního centra si klade za cíl propojit průmyslové podniky kraje. Jednou z novějších aktivit je také série rozhovorů a reportáží, které mapují současné trendy. Naše redakce se zapojila v podobě tématického rozhovoru.

AMPER 2019 je již 27. opakováním veletrhu zaměřeného na elektrotechniku, energetiku, ale z našeho pohledu hlavně automatizaci. Letošní ročník proběhne v termínu 19. až 22. března 2019.  Následující článek může být zajímavou křižovatkou, jak se zorientovat v tom, co veletrh nabízí. 

Digitální transformace stojí v posledních letech za zásadními změnami v průmyslovém odvětví. Výrobci jdou digitalizaci vstříc implementací technologií, jako například cloud computing (4G) či používáním vyspělých notebooků 2v1, které umožňují dosažení vyšší míry mobility, produktivity a zabezpečení.

Digitalizácia, Priemysel 4.0, automatizácia, inovácia. Vývoj technológii sa rapídne zrýchlil a spoločnosť má oveľa menej času na prispôsobenie sa. Zmeny sa dejú prakticky každý deň. Ako z nich môžu firmy vyťažiť čo najviac?

Strana 1 z 2