IIoT

Průmyslový internet věcí (IIoT), umělá inteligence (AI) a technologie uživatelského rozhraní, jako je rozšířená realita a virtuální realita, mohou zlepšit formu a funkci digitálních dvojčat při zdokonalování školení, provozu a výsledků.

  • Schaeffler dále rozvíjí IoT řešení OPTIME představené v roce 2020.
  • Automatizované monitorování stavu s využitím mobilní aplikace je nyní dostupné i pro aplikace se speciálními požadavky.
  • Analytika, která se využívá v rámci řešení společnosti Schaeffler pro sledování stavu, poskytuje ve značném předstihu varování a konkrétní doporučení ohledně potřebných zásahů.
  • Systém OPTIME zákazníkům umožní omezit doby odstávky a zvýšit hospodárnost strojního vybavení.

Strategie v oblasti informačních technologií mohou pomoci v boji proti novým zranitelnostem v oblasti kybernetické bezpečnosti a při zavádění spolehlivého programu kybernetické bezpečnosti pro provozní použití technologií u průmyslových řídicích systémů, RTU a SCADA, neboť zavádění IIoT se stále rozšiřuje.

Přinášíme vám rozhovor s Dirkem Finstelem, mimořádným viceprezidentem pro Embedded IoT Europe ve společnosti Advantech.

S Ewon Cosy+ zavádí HMS Networks novou generaci routerů pro vzdálenou údržbu, které posouvají kybernetickou bezpečnost IIoT na novou úroveň. Díky bezpečnostním mechanismům integrovaným v hardwaru mohou uživatelé bezpečně přistupovat k průmyslovým zařízením odkudkoli a provádět uvádění do provozu, odstraňování problémů a programování online.

Strana 1 z 14