IIoT - Vše o průmyslu

Společnost Advantech představila nové řešení pro out-of-band management – kontrolér pro inteligentní správu desek a počítačů iBMC (Intelligent Board Management Controller).

Průmyslový internet věcí (IIoT), umělá inteligence (AI) a technologie uživatelského rozhraní, jako je rozšířená realita a virtuální realita, mohou zlepšit formu a funkci digitálních dvojčat při zdokonalování školení, provozu a výsledků.

  • Schaeffler dále rozvíjí IoT řešení OPTIME představené v roce 2020.
  • Automatizované monitorování stavu s využitím mobilní aplikace je nyní dostupné i pro aplikace se speciálními požadavky.
  • Analytika, která se využívá v rámci řešení společnosti Schaeffler pro sledování stavu, poskytuje ve značném předstihu varování a konkrétní doporučení ohledně potřebných zásahů.
  • Systém OPTIME zákazníkům umožní omezit doby odstávky a zvýšit hospodárnost strojního vybavení.

Strategie v oblasti informačních technologií mohou pomoci v boji proti novým zranitelnostem v oblasti kybernetické bezpečnosti a při zavádění spolehlivého programu kybernetické bezpečnosti pro provozní použití technologií u průmyslových řídicích systémů, RTU a SCADA, neboť zavádění IIoT se stále rozšiřuje.

Přinášíme vám rozhovor s Dirkem Finstelem, mimořádným viceprezidentem pro Embedded IoT Europe ve společnosti Advantech.

Strana 1 z 15