100% spolehlivé v nepřetržitém provozu

Výrobce výhybek společnost DT Výhybkárna a strojírna a.s. dodává výhybkové konstrukce a jejich náhradní díly zákazníkům z více než 30 zemí. Svými produkty zásobuje železniční společnosti, přístavy, logistická centra nebo soukromé dopravní společnosti. Průmyslová PC noax slouží zaměstnancům k získávání provozních dat, odvádění stavů výroby nebo rozpracovanosti zakázek a vizualizaci souborů CAD.

Odolnost a spolehlivost při působení chladicích kapalin, trvalých vibracích a dokonce i za extrémních podmínek, jako je teplota vzduchu až 60 ° C vedla k tomu, že výrobce výhybek zvolil noax. Přesvědčivý byl zejména ergonomický design a spolehlivá kapacitní dotyková obrazovka s funkcí multitouch, která umožňuje pohodlné čtení výkresů ve vysokém rozlišení a ovládání v rukavicích. Dále bodovala dlouhodobá podpora, jednoduchá údržba a rychlý servis noax.

Vaše výhody: 

  • Zcela uzavřená konstrukce ze všech stran podle třídy krytí IP65 
  • Odolnost proti nárazům, vibracím, prachu, vysokým teplotám, olejům
  • Multi-touch dotyková obrazovka s ovládáním v libovolných rukavicích

Více informací v přiloženém dokumentu. 

noax - Průmyslové počítače pro extrémní provozní podmínky

Se svými robustními a spolehlivými průmyslovými počítači definuje noax Technologies AG měřítka vzhledem k bezpečnosti a kvalitě. IPC noax jsou navrženy pro extrémní provozní podmínky a nepřetržitý provoz. Nezáleží, zdali je průmyslový počítač noax vystaven vibracím, rázům, vlhkosti, vodě, tlakovému čištění, chladu, horku, bakteriím, olejům, chemikáliím, nečistotám nebo prachu. Dlouhodobě spolehlivě pracuje v drsných provozních podmínkách nepřetržitého provozu.

https://www.noax.com/cs/