Bezpečný vzdálený přístup na PLC?  Můžete si ho nejdřív vyzkoušet, ukazuje případovka

Bezpečný vzdálený přístup na PLC?  Můžete si ho nejdřív vyzkoušet, ukazuje případovka

Chcete zmodernizovat práci programátorů PLC, zrychlit jejich reakční dobu? Potřebujete pracovat na dálku? Pak přišel čas najít způsob vzdálené správy PLC. Inspirujte se v případové studii firmy Norgren.

Důraz na kyberbezpečnost, ale také zkušenosti s komplikovanými nástroji, s nimiž se nikdo nakonec nechce učit, vedly český závod firmy Norgren k jisté skepsi. Při výběru řešení pro vzdálenou správu řídicích systémů na nových linkách byli proto obezřetní a chtěli si vše důkladně vyzkoušet a porovnat.

Do užšího výběru se dostal i průmyslový router Ewon Flexy 205, který v ČR prodává firma FOXON. V Norgrenu si router mohli nejdřív na 14 dní vypůjčit a pak první kus koupit ve starter kitu za poloviční cenu. To znamená, že dřív, než zainvestovali větší částku, mohli si na pilotním projektu vzdálenou správu vyzkoušet programátoři, dodavatelé technologií ze zahraničí i korporátní IT.

Jak se Norgrenu s routerem pracovalo a proč z něj nakonec udělali standardní zařízení instalované do každého nového stroje? Přečtěte si celou  případovou studii.

FOXON - Být první volbou i poslední šancí

Prodáváme a opravujeme díly průmyslové automatizace. Diagnostikujeme a školíme průmyslové komunikace. Realizujeme projekty internetu věcí v průmyslu. 

www.foxon.cz