Digitalizace pomocí lokalizace zlepšuje efektivitu v kabelovnách

Digitalizace pomocí lokalizace zlepšuje efektivitu v kabelovnách

Sewio zveřejnil infografiku shrnující aplikace přesné lokalizace, které přinášejí nejvyšší míru úspory a návratnosti v odvětví výroby kabeláže.

Kabelovny operují s velkými objemy kovů vysokých cen, a proto každý sebemenší způsob, jak zlepšit jejich provoz a zvýšit efektivitu, vede k obrovským úsporám. Nová infografika, kterou vypracovala společnost Sewio, vychází z reálných dat z desítek projektů digitalizace a odhalila, že jedním z nejefektivnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je využití přesné lokalizace. Každý případ použití lokalizačního systému je podpořen skutečným výsledkem, který přinesl po jeho zavedení.  

Osm aplikací lokalizace v reálném čase v kabelovnách:

  1. Optimalizace spotřeby materiálu
  2. Vyhledávání a navigace k cívkám
  3. Zvýšená bezpečnost obsluhy
  4. Kontrola zásob v reálném čase
  5. Optimalizace provozu a využití skladu
  6. Rozhodování o procesech na základě dat v reálném čase
  7. Zlepšení OEE manipulační techniky
  8. Sledování toku zboží jak uvnitř výrobního areálu (UWB) tak i na globální úrovni (SigFox)

"Jsme nadšeni z toho, jak lokalizační systémy v reálném čase mění odvětví kabeláže," řekl Milan Šimek, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Sewio. "S tím, jak se odvětví stále více řídí daty v reálném čase, hledají společnosti způsoby, jak získat konkurenční výhodu, a sledování polohy v interiéru na bázi RTLS se ukazuje jako účinný nástroj, jak toho dosáhnout."

Infografiku si můžete prohlédnout na adresehttps://www.sewio.net/infographics-top-8-ways-the-cabling-industry-benefits-from-uwb-rtls/.