Dosáhněte lepších výsledků s přenosnými tiskárnami Brady

Dosáhněte lepších výsledků s přenosnými tiskárnami Brady

Nové přenosné tiskárny etiket M610, M611 a M710 společnosti Brady přinášejí rychlost, všestrannost a odolnost pro špičkové značení kdykoli a kdekoli. Vyberte si nový model ideální pro Vaši aplikaci a užijte si rychlý tisk spolehlivých etiket. Podívejte se na video a přehledné porovnání modelů >>

Uživatelé se teď mají o co opřít, protože nové přenosné tiskárny Brady nabízejí nespočet možností pro návrh štítku dle vašich představ – prostřednictvím vestavěné klávesnice, na PC nebo přes telefon.

V tiskárnách jsou nainstalovaní průvodci, které při návrhu designu etikety můžete ovládat pomocí vestavěné klávesnice s různými možnostmi rozložení kláves. Štítky je možné navrhovat i přes aplikaci Brady Workstation na PC, uložit do tiskárny nebo do ní odeslat přes WiFi.  Na nových tiskárnách je nejlepší to, že se dají ovládat i pomocí telefonu. Stačí si nainstalovat bezplatnou aplikaci Express Labels Mobile od společnosti Brady. Aplikace umožňuje prakticky libovolný design etikety, a to mimořádně jednoduchým, praktickým a rychlým způsobem.

Společnost Brady nabízí tisíce variant materiálů etiket pro tiskárny, včetně obecných identifikačních materiálů a vysoce specializovaných řešení zohledňujících maximální spolehlivost ve specifických podmínkách. Všechny tři tiskárny zároveň okamžitě rozpoznají zavedený materiál, automaticky se zkalibrují a oznámí, kdykoli by návrh designu etikety vyžadoval jinou velikost.

Modely M610, M611 a M710 jsou určeny pro použití na cestách a na rušných pracovištích. Jsou odolné a robustní a ustojí víc než jen nějaký ten náraz. Všechny modely se vyznačují odolností proti pádu z výšky 1,8 metru, splňují podmínky odolnosti armádního testu a jsou vybaveny dobíjecí Li-ion baterií, která uživatelům umožní tisknout po celý den, a to až 4500 štítků na jedno nabití.

PWID Brady 3Portables 1000x414

Seznamte se s novými modely tiskáren štítků Brady! 

Brady s.r.o.

Tel: +420 776 302 229

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

www.brady.cz 

Brady Corporation

Společnost Brady je mezinárodním výrobcem a dodavatelem kompletních řešení pro identifikaci produktů, osob a provozoven. Ve společnosti Brady je závazek k výjimečnému výkonu každý den naším obchodním rozhodnutím. Naše výrobky navrhujeme tak, aby fungovaly způsobem, kterým ostatní prostě nedokáží. Naši lidé jednají způsobem, který pravidelně překračuje očekávání. A naše zaměření a disciplína jako společnosti vedly k solidním a dlouhodobým výkonům pro naše akcionáře. Stručně řečeno, když jde především o výkon, společnost Brady je správnou volbou.

https://www.brady.cz/