EPLAN oznamuje přechod na nový model předplatného

„Chceme dále prohlubovat vztahy s našimi zákazníky. V dobách digitální a průmyslové transformace tvoří úzká komunikace základ úspěchu na obou stranách,“ říká generální ředitel společnosti EPLAN Sebastian Seitz. „Chceme dále prohlubovat vztahy s našimi zákazníky. V dobách digitální a průmyslové transformace tvoří úzká komunikace základ úspěchu na obou stranách,“ říká generální ředitel společnosti EPLAN Sebastian Seitz.

Průmyslová transformace je v plném proudu a v důsledku toho se mění i situace na trhu. EPLAN se těmto změnám důsledně přizpůsobuje: od srpna 2021 bude nové softwarové licence nabízet výlučně na základě předplatného. Společnosti budou těžit zejména z větší flexibility.

Od 1. srpna 2021 bude EPLAN nabízet nové licence výhradně jako předplatné. Generální ředitel společnosti EPLAN Sebastian Seitz vysvětluje tento krok následně: „Pro naše zákazníky orientujeme naše podnikání stoprocentně na budoucnost. Toto převratné rozhodnutí se vyplatí jak současným, tak novým zákazníkům.“ Seitz si je jistý, že výhody, jako jsou atraktivní vstupní podmínky, flexibilita týkající se délky předplatného a také komplexní balíček nových funkcí, které budou představeny při spuštění nadcházející verze EPLAN, nenechají žádné požadavky nenaplněné.

Náš cíl: intenzivní dialog se zákazníky

„Na úspěch našich zákazníků se zaměřuje vše, co děláme,“ říká Seitz, „vývojem softwaru je chceme plně přesvědčit a zároveň inspirovat.“ Toto prohlášení také nastiňuje krédo společnosti: zajišťovat a prosazovat úspěch zákazníků pomocí efektivních inženýrských procesů. Generální ředitel Seitz se navíc těší na model předplatného, ​​který přinese ještě intenzivnější dialog se zákazníky. „Chceme dále prohlubovat vztahy s našimi zákazníky. V dobách digitální a průmyslové transformace tvoří úzká komunikace základ úspěchu na obou stranách.“

Nové podmínky předplatného jsou k dispozici okamžitě. Jak noví klienti, tak stávající zákazníci však mohou do 31. července 2021 nadále pořizovat nové nebo další licence jako trvalé licence.

EPLAN: efficient engineering

Společnost EPLAN  je součástí skupiny Friedhelm Loh Group, která zaměstnává celosvětově přes 11 300 zaměstnanců a jejíž obrat byl v roce 2016 ve výši 2,2 miliardy EUR. Tím je EPLAN synonymem neustálého pokroku, vývoje, stálosti a bezpečnosti investic. "EPLAN - efficient engineering." - motto společnosti klade důraz na odbornou optimalizaci inženýrských procesů, které pomáhají zákazníkům v dlouhodobém horizontu k vyšší konkurenceschopnosti.

www.eplan.cz