Hadicová čerpadla Bredel pro vysokou zátěž ve všech evropských regionech

Hadicová čerpadla Bredel pro vysokou zátěž ve všech evropských regionech

Skupina Watson-Marlow Fluid Technology Group (WMFTG) bude od 1. ledna 2021 ve všech regionech poskytovat přímý prodej, podporu a servis své řady hadicových čerpadel Bredel pro vysokou zátěž.

Toto oznámení představuje poslední fázi postupného ústupu od distribuce řady Bredel distribučním partnerem AxFlow Group.

Tato změna se týká Finska, Norska, Nizozemska, Belgie, Německa, Španělska, Portugalska, České republiky a Slovenska. Všechny tyto země mají stávající nebo nedávno zřízená obchodní zastoupení se zkušenými aplikačními inženýry a produktovými specialisty skupiny WMFTG.

V České republice převezme WMFTG od společnosti AxFlow také přímý prodej a podporu svých peristaltických čerpadel Watson-Marlow a Alitea. Za tímto účelem bylo v Praze otevřeno nové obchodní zastoupení WMFTG, které poskytuje služby zákazníkům v České republice a na Slovensku.

Z pohledu zákazníka umožní přímá „tuzemská“ podpora z rozšířené sítě obchodních zastoupení WMFTG poskytování hlubší úrovně služeb a aplikačních znalostí. Uživatelé čerpadel Bredel, z nichž mnozí pracují v nepříznivých a náročných procesních prostředích, velmi uvítají snadný přístup k odborným znalostem produktů a aplikací a rychlou technickou podporu, pokud ji budou potřebovat.

Steve Lavargna, regionální ředitel pro Severní a Jižní Ameriku a EMEA, k oznámení říká, že je součástí mnohem širší globální strategie k užšímu spojení se zákazníky a jejich lepší podpoře. „Naše podnikání zaznamenalo v posledních několika letech významnou expanzi, což znamená, že jsme potřebovali rozšířit naše mechanismy služeb, abychom uspokojili poptávku na místní úrovni. Nějakou dobu to trvalo, ale všechny kousky skládačky jsou nyní na svém místě a můžeme začít pracovat novým způsobem.  Jsme rádi, že se nyní dokážeme přiblížit našim zákazníkům a pracovat s nimi jako partneři,“ uvedl.

„Skupina AxFlow Group pro nás byla důvěryhodným a cenným distribučním partnerem a jsme nesmírně vděční za jejich mnohaletou práci při podpoře zákazníků produktů Bredel. Nastal však čas na novou etapu naší cesty a přejeme jim vše dobré v jejich podnikání,“ uzavřel Steve Lavargna.