Hledáte partnera v boji proti Covid-19?

Hledáte partnera v boji proti Covid-19?

Pokud momentálně hledáte odbornou pomoc v oblasti průmyslové automatizace a legislativy bezpečnosti strojních zařízení, můžete se obrátit na specialisty společnosti PILZ Czech s.r.o. Ti se totiž v aktuální nelehké situaci rozhodli pomoci všude tam, kde se kvůli pandemii staví, nebo rozšiřuje strategická, či aktuálně potřebná technologie na výrobu jakýchkoli pomůcek nebo předmětů, které pomáhají v boji s coronavirem.

„V České republice disponujeme velkým skladem produktů, které lze ihned distribuovat. Vzhledem k současné nelehké situaci jsme připraveni určité množství (na skutečně strategické projekty) poskytnout zdarma. V rámci pomoci s aplikací legislativních a normativních požadavků jsme schopni velkou část našich služeb i expertiz provádět pomocí videokonferencí, telefonátů, či jiného způsobu komunikace tzv. vzdáleně,“ vysvětluje jednatel společnosti Michal Nevěřil.

Pomoc společnosti PILZ v oblasti služeb je také možná formou diskuse nebo workshopů se specialisty technického oddělení. Předmětem workshopu mohou být témata z oblasti bezpečnosti strojů a zařízení, například:

- Přidávám roboty do technologie na výrobu zdravotnického materiálu (roušek/masek/plicních ventilátorů…) a potřebuji poradit s legislativou a certifikací takovéto změny.

- Mám výrobu zdravotnického materiálu (roušek/masek/plicních ventilátorů…), ale je primárně manuální. Potřebuji se poradit, zda lze některé části automatizovat, pokud ano, jakým způsobem?

- V rámci výroby zdravotnického materiálu (roušek/masek/plicních ventilátorů) mám jakékoli potřeby, dotazy z oblasti automatizace či bezpečnosti strojů a potřebuji je konzultovat.

- Díky automatizaci výroby potřebuji zaručit bezpečnost zaměstnanců – můžete mi pomoci se specifikací potřebných komponent, či mi nějaké komponenty dodat?

„Pokud se cokoli z Vašich potřeb týká automatizace a bezpečnosti strojů, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám maximálně vyjít vstříc a pomoci. Celý náš tým je připraven pomoci v boji proti Covid-19,“ dodává Nevěřil.

Vítězslav Fejfar

Vítězslav Fejfar je editor ve společnosti Trade Media International (vydavatel časopisů Contorl Engineering Česko a Řízení a údržba průmyslového podniku). Zaměřuje se na rozhovory, reportáže a příběhy z průmyslových firem. 

www.trademedia.cz