Infor lídrem v oblasti cloudových aplikací pro správu podnikových aktiv

Infor lídrem v oblasti cloudových aplikací pro správu podnikových aktiv

Řešení společnosti Infor, dodavatele podnikového cloudového softwaru, bylo zařazeno do kategorie Leader v rámci nejnovějšího celosvětového reportu IDC MarketScape: Worldwide SaaS and Cloud-Enabled Asset-Intensive EAM Applications 2020 Vendor Assessment.

Report IDC MarketScape hodnotí poskytovatele podnikových softwarů na základě komplexních strategických kritérií: inovace, dodávka, cloudová řešení, rozvoj a nabídka.

Podle zprávy IDC MarketScape zákazníci Infor pozitivně hodnotí zapracování zákaznické zpětné vazby vedoucí k vylepšování funkčností. Dále oceňují efektivní proces nasazení Infor EAM systému do provozu a rychlé přijetí ze strany uživatelů jednotlivých zařízení.

Řešení pro EAM od společnosti Infor pomáhá firmám zvyšovat efektivitu, uživatelé mají navíc plnou kontrolu nad výkonností svých zařízení i náklady na provoz a údržbu.

„S řešením pro správu podnikového majetku působíme na velmi konkurenčnímu trhu a s cílem poskytovat stále lepší služby nepřestáváme inovovat naše produkty,“ řekl Kevin Price, který je ve společnosti Infor zodpovědný za produktovou strategii EAM. „Globální epidemie změnila řadu obchodních modelů a pro nás je zásadní pochopit nové potřeby segmentu. Jsme odborníci na tvorbu řešení správy podnikových aktiv a je nám ctí pomáhat klientům růst i v takto těžkých časech.“

Více o řešení pro správu majetku naleznete na oficiálním webu Infor

Infor Global Solutions

Podniková softwarová řešení určená pro cloud, vytvořená pro vaše odvětví. Nabízí produkty pro každé odvětví, od výroby až po maloobchod a ma komplexní řešení ERP, která jsou spojena technologií umělé inteligence. Infor Global Solutions je americká soukromá společnost se sídlem v americkém městě Alpharetta, ve státě Georgie, která se specializuje na podnikový software jejímž většinovým vlastníkem je kapitálová firma Golden Gate Capital Partners.

https://www.infor.com/cs-cz