Jak lépe sbírat data ze strojů? S expertem si připravíte strategii za 2 hodiny

FOXON nabízí možnost sběr dat zdarma individuálně zkonzultovat a nastavit si vlastní strategii, jak s daty pracovat a připravit si je na budoucí projekty. FOXON nabízí možnost sběr dat zdarma individuálně zkonzultovat a nastavit si vlastní strategii, jak s daty pracovat a připravit si je na budoucí projekty.

Trend Industry 4.0 odstartoval v mnoha firmách různé projekty modernizace a digitalizace výroby. Často se ale očekávané výsledky nedostavují, implementace je příliš drahá nebo předchozí kroky limitují další vývoj napříč firmou. Proč tomu tak je a jak bludný kruh nebo slepou uličku opustit, nad tím se zamýšlí Jaromír Peterka z firmy FOXON.

„Setkáváme se s tím často. Buď naši zákazníci vůbec neví, kde se sběrem, analýzou a vizualizací dat začít, protože nástrojů je mnoho a každý se zaměřuje jen na konkrétní oblast, ale má své limity. Anebo už mají část práce za sebou a zjišťují, že v tom nemůžou pokračovat tak, jak by si představovali, a pro vyřešení dalších otázek musí sáhnout po dalším systému,“ popisuje Jaromír Peterka zkušenosti výrobních firem, které chtějí (a v dnešní době už musí) digitalizovat.

Příčina je u sběru dat

„Když to pak analyzujeme, často zjistíme, že chyba je hned na začátku – u sběru dat a jejich standardizace. Přitom sjednocení dat do univerzální databáze je klíčové, bez toho je nemůžete hromadně postoupit nadřazeným aplikacím ani je vizualizovat v nějakém jednotném programu.“ Jaromír Peterka proto mimo jiné školí na konferencích i ve vlastích kurzech, jak na to.

Pozvěte si experta na sběr dat do své firmy (i online)

Odborné vzdělávání je, jak všichni víme, teď výrazně utlumené. Proto teď FOXON nabízí možnost sběr dat zdarma individuálně zkonzultovat a nastavit si vlastní strategii, jak s daty pracovat a připravit si je na budoucí projekty.

Jaromír Peterka vám za 2 hodiny předá své znalosti i zkušenosti svých zákazníků a pomůže vám připravit vlastní strategii, jak se ve sběru dat posunout. Konzultace může proběhnout nejen osobně, ale i online.

Videopozvánka Jaromíra Peterky:

Co se na konzultaci dozvíte?

  • Jak data z různých zařízení sjednotit a standardizovat,
  • jak dostat data jednoduše do databází,
  • jakými daty začít, aby byl přínos vidět hned,
  • jak projekty sběru dat škálovat, abyste v budoucnu nebyli omezeni,
  • jak vystavět datovou vrstvu pro nadřazené systémy typu vizualizace, reporting, MES, ERP atd.,
  • jak postavit prezentační vrstvu na běžně dostupných nástrojích i drahých IoT platformách,
  • jak správně připravit data pro reporty,
  • jaké jsou zkušenosti našich zákazníků se sběrem technologických i výrobních dat,
  • podle čeho hodnotit připravenost firmy na digitální transformaci.

Pozvěte si experta a rezervujte si svůj termín

Chcete se taky ve sběru dat posunout a vidět jasné přínosy? Konzultaci s Jaromírem Peterkou si zamluvíte přes formulář na stránkách firmy FOXON.

FOXON - Být první volbou i poslední šancí

Prodáváme a opravujeme díly průmyslové automatizace. Diagnostikujeme a školíme průmyslové komunikace. Realizujeme projekty internetu věcí v průmyslu. 

www.foxon.cz