Nové terminály pro náročné aplikace v logistice mají kompaktní design

Nové logistické terminály noax L10, L12 a L15 s vícedotykovou technologií PCAP v designu chytrého tabletu pro náročné průmyslové použití ve skladech a logistice. Nové logistické terminály noax L10, L12 a L15 s vícedotykovou technologií PCAP v designu chytrého tabletu pro náročné průmyslové použití ve skladech a logistice.

Díky terminálům L10, L12 a L15 řady Logistic společnost noax Technologies AG důsledně pokračuje ve své nové vývojové řadě s novou dotykovou multitouch technologií. Osvědčená kvalita a robustnost byla kombinována s moderní dotykovou technologií PCAP v kompaktním novém designu - ideální pro mobilní použití.

Nové logistické terminály mohou přesvědčit kombinací osvědčené kvality noax, nejnovější technologie a kompaktního designu. Elegantní celoskleněná přední část a frézovaný kryt z hliníku podtrhují nový design. I přes kompaktní nový design je integrováno mnoho funkcí, jako např RFID multireader, WLAN, WWAN, GPS, bateriová UPS. Díky vynikající funkčnosti dotykové kapacitní obrazovky až do okrajů umožňuje ergonomickou práci i když je obsluhována v rukavicích. Přední strana obrazovky je tvořena odolným tvrzeným bezpečnostním sklem a tvoří tak základ robustního vícedotykového ovládání. Integrovaná multifunkční tlačítka lze rychle a snadno nastavit pomocí uživatelsky přívětivého uživatelského rozhraní nSMART. V tomto programu lze také nastavit další doplňkové funkce.

Logistické terminály spolehlivě odolávají nejen vodě a prachu, ale také vibracím, teplu a chladu. Terminály L10, L12 a L15 jsou certifikovány podle třídy krytí IP66 a jsou perfektní pro každodenní použití v logistických procesech pro náročné požadavky nebo v extrémních podmínkách. Nejmodernější technologie zabalená v nejmodernějším designu.

Více informací na www.noax.com.

noax - Průmyslové počítače pro extrémní provozní podmínky

Se svými robustními a spolehlivými průmyslovými počítači definuje noax Technologies AG měřítka vzhledem k bezpečnosti a kvalitě. IPC noax jsou navrženy pro extrémní provozní podmínky a nepřetržitý provoz. Nezáleží, zdali je průmyslový počítač noax vystaven vibracím, rázům, vlhkosti, vodě, tlakovému čištění, chladu, horku, bakteriím, olejům, chemikáliím, nečistotám nebo prachu. Dlouhodobě spolehlivě pracuje v drsných provozních podmínkách nepřetržitého provozu.

https://www.noax.com/cs/