Kompletní řešení IoT

Vždy je příjemné přinést nějaké dobré zprávy. A dnes máme něco opravdu velkého!

5G je pravděpodobně jedním z nejdiskutovanějších témat, pokud jde o technologie a zejména o sféru IoT. Každá nová generace mobilního připojení přinesla lidem, podnikům a rozvoji inteligentních ekosystémů několik nových příležitostí. 5G se stane novým měničem her.

Průmyslové systémy, systémy řízení dopravy, vozidla, elektrické sítě a plynovody, systémy pro monitorování území (kamerové systémy), jinak řečeno seznam řešení se zařízením společnosti Teltonika Networks, která se používají po celém světě, je téměř nekonečný.

Aktivní prvky TELTONIKA s podporou technologií Narrow Band IoT, 4G LTE, popřípadě Bluetooth již znají zákazníci ve více než 140 zemích světa.

TELTONIKA ve spolupráci s velkým mobilním operátorem vyvíjí také první sadu 5G produktů, průmyslových celulárních routerů.

5G je technologie budoucnosti, která se stále více implementuje a používá po celém světě. 

Společnost Teltonika Networks šla ještě o krok dál a pro vývoj budoucích produktů použila mobilní síť nové generace.

Počáteční testy komponent v síti 5G za reálných podmínek byly provedeny společností Teltonika Networks. Rovněž se provádějí testy a provoz zařízení se ověřuje v komunikační laboratoři mobilního operátora Telia.

Spolupráce s mobilním operátorem umožňuje testovat zařízení a technologie, které ještě nejsou komerčně dostupné, v reálných podmínkách. Specialisté společnosti Teltonika Networks vyvíjejí a testují komponenty, rozhodují o konečné sadě funkcí, uživatelském rozhraní a různých dalších aspektech.

Nová technologie 5G má skutečnou přidanou hodnotu a pomáhá zvyšovat konkurenční výhodu v globálním měřítku.

I uživatelé v České republice již brzy budou moci využít potenciálu sítí 5G – internet s gigabitovou rychlostí, téměř žádné zpoždění, obrovská kapacita sítě atd.

Poté, co zařízení vyvinutá společností Teltonika Networks dosáhnou fáze výroby, jsou testována také v jiných zemích, aby byla zajištěna jejich kompatibilita a provoz za všech podmínek.

Spolehlivost se stala synonymem společnosti TELTONIKA.

Zákazníci investují do vybavení průmyslové sítě, informačního systému atd., aby byl zajištěn spolehlivý a nepřetržitý chod tohoto systému, protože jsou si vědomi, že i minuta odstávky by vedla k přímým obchodním ztrátám.

Axima, spol. s r. o.
Vídeňská 125
619 00 Brno

+420 547 424 049 | +420 606 704 384 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | www.axima-obchod.cz

Elektrotechnický velkoobchod | AXIMA Velkoobchod

AXIMA velkoobchod nabízí široký sortiment elekrotechnického materiálu pro průmyslovou automatizaci. Vlastní tým techniků ve spolupráci s vedoucími produktových nabídek je Vám k dispozici od vytvoření kompletních návrhů, projektů, přes vypracování kalkulace až po samotnou realizaci. Vytváří řešení na míru pro průmyslové elektrotechnické aplikace.

 

www.axima-obchod.cz

Nejnovější články od autora: