Mitsubishi Electric přehledně a on-line

Mitsubishi Electric pro své zákazníky připravilo opravdu rozsáhlou nabídku bezplatných on-line prezentací. Mitsubishi Electric pro své zákazníky připravilo opravdu rozsáhlou nabídku bezplatných on-line prezentací.

Společnost Mitsubishi Electric, vzhledem k situaci s Covid-19, nabízí již od začátku dubna s železnou pravidelností webináře, ve kterých představuje nejen své produktové novinky pro letošní rok, ale i jejich využití v rámci nejrůznějších průmyslových aplikací.

Mitsubishi Electric příští rok oslaví sto let od svého založení a je proto jasné, že ji lze bez problémů pasovat do pozice jednoho z lídrů na trhu s automatizační a digitalizační technikou. Potvrzuje to každoročně rovněž v žebříčku nejaktivnějších společností s novými přihlášenými patenty. Na českém trhu působí více než dvacet let a Petr Brynda, business development manager pro průmyslovou automatizaci, každý týden probere v rámci webináře podrobně jednotlivé segmenty z nabízeného portfolia společnosti.

V rámci prediktivní údržby tak byla například představena údržba v návaznosti na monitorování stavu zařízení, řešení prediktivní údržby pomocí edge computing a cloudových služeb nebo ukázka demo aplikací ME2Robot, ME2Machine a ME2Pump či možnosti údržby v rozšířené realitě.

V rámci automotive průmyslu seznámil Brynda účastníky webinářů s konceptem eF@ctory pro továrny budoucnosti, platforma iQ-R jako základ pro propojení technologií a vícevrstvou komunikací FA/IT nebo modulovými řešeními pro automobilový průmysl.

Když je řeč o digitálních továrnách budoucnosti, nemůžou chybět roboty. Představení robotických řešení vyvinutých Mitsubishi Electric pro digitální továrny budoucnosti přineslo představení produktových řad robotů MELFA a jejich bezpečné nasazení pro kolaborativní aplikace MELFA Assista nebo aplikace s využitím 3D skenování objektů.

Stranou nezůstala ani řešení pro farmaceutický a zdravotnický průmysl nebo představení robotických řešení vyvinutých Mitsubishi Electric pro potravinářský průmysl.

Webináře budou pokračovat i v květnu a jejich kompletní přehled s možností přihlášení najdete pod odkazem https://mitsubishielectriccz.clickmeeting.com/ . Připravena jsou témata a představení CNC řídicích systémů a funkcí nebo řešení pro elektrotechnický průmysl.