Murrelektronik na veletrhu AMPER 2023

Obrázek 1: Vario-X je modulární a flexibilní automatizační platforma, s níž lze poprvé realizovat všechny automatizační funkce zcela podle potřeby a decentralizovaně, tj. bez architektury rozváděče Obrázek 1: Vario-X je modulární a flexibilní automatizační platforma, s níž lze poprvé realizovat všechny automatizační funkce zcela podle potřeby a decentralizovaně, tj. bez architektury rozváděče

Společnost Murrelektronik na veletrhu Amper představí novinky, díky nimž můžete bezproblémově decentralizovat své automatizační systémy. K vidění budou inovativní systémy, řešení a produkty, které otevírají cestu k úplné digitální transformaci – megatrendu automatizačního průmyslu.

Automatizační systém ověnčený mnoha cenami = Vario-X

Flexibilní, škálovatelný s maximální otevřeností a výkonem na všech úrovních a rozhraních. To znamená, že společnosti jsou kompletně připraveny na budoucnost bez rozváděče. Prohlédněte si tento systém na našem stánku. Stojí to za návštěvu!

Decentralizujte jednoduše a bezpečně pomocí IO-Linku

Stále složitější výrobní procesy a systémy, stále více dat, která jsou zaznamenávána a vzájemně propojována, to vše vyžaduje inteligentní řešení. Komunikační standard IO-Link přináší pořádek do změti kabelů a konektorů, od svorkovnic ke kompaktním IO modulům. Díky osvědčenému principu plug & play je propojení v instalační technice jednoduchou záležitostí; komunikační standard zároveň zajišťuje maximální transparentnost od úrovně snímač–aktor až po cloud. Společnost Murrelektronik nabízí široké portfolio IO-Link a neustále ho rozšiřuje. V nových sběrnicových modulech „MVK Pro“ a „IMPACT67 Pro“ s krytím IP67 je integrováno celkem osm multifunkčních portů Master a díky konektorům M12 s kódem L lze realizovat i vysoké proudy. Kromě toho je možno snadno používat ethernetové protokoly PROFINET, EtherNet/IP a EtherCAT.

Murrelektronik Impact67Pro AnalogConverterObrázek 2: Plug & play; díky předmontovaným konektorům je instalace a zapojení senzorů i akčních členů bezchybné a provedené v nejkratším možném čase

Inteligentní sítě = instalační řešení pro průmyslové zpracování obrazu

Ať už v logistice, nebo v průmyslových výrobních procesech, pokud jde o napájení, správu signálů a dat pro inteligentní propojení kamerové techniky, mají výrobci zařízení po svém boku silného partnera v podobě společnosti Murrelektronik. Důraz je kladen na decentralizované sestavy, které lze namontovat a zapojit přímo do prostředí stroje, jako jsou switche, rozváděče a podavače, a na odpovídající vysoce výkonnou montovanou kabelovou a konektorovou techniku.

Výhody: Minimální nároky na instalaci a maximální výkon pro nové i stávající stroje a systémy.

Murrelektronik Vision ProdukteObrázek 3: Řešení pro instalaci Vision od společnosti Murrelektronik (zleva doprava); hybridní switch Xelity se stará o datovou komunikaci a napájení, Injection Box je čtyřnásobný napěťový a signálový napáječ s 24 V, Master Breakout Box distribuuje napětí a signály a NEC Class 2 Splitter je čistý napěťový a signálový distributor

Napájecí konektory řady MQ15

Konektory se snadno instalují díky systému rychlého připojení bez použití nářadí. Jsou vhodné do náročných průmyslových podmínek, protože jsou prachotěsné a vodotěsné podle normy IP67. Jejich kompaktní konstrukce a vysoké hodnoty přenosu proudu až 16 A při trvalém zatížení a napětí 600 V AC otevírají široké možnosti použití. Jsou například předurčeny k připojení asynchronních a třífázových motorů.

Murrelektronik MQ15Obrázek 4: Vodotěsné a prachotěsné konektory řady MQ15 od společnosti Murrelektronik napájejí stroje a systémy a jsou předurčeny k připojení asynchronních a třífázových motorů

 

Navštivte nás v hale P, kde se na stánku č. 2.46 můžeme potkat v termínu 21.–23. 3. 2023.

Další informace najdete na www.murrelektronik.cz.

Murrelektronik - stay connected

Společnost Murrelektronik CZ je výhradním obchodním zastoupením skupiny Murrelektronik pro Českou republiku a je dceřinou společností německé firmy Murrelektronik GmbH. Sídlo společnosti je ve Stodu u Plzně, kde též sídlí český výrobní závod mateřské firmy, společnost MURR CZ.

 

www.murrelektronik.cz