Murrelektronik představuje sérii videí zaměřených na komponenty vhodné pro automatizaci jakéhokoli průmyslového odvětví

Murrelektronik představuje sérii videí zaměřených na komponenty vhodné pro automatizaci jakéhokoli průmyslového odvětví

Nová série videí představuje všem zájemcům o instalace v nejrůznějších oblastech průmyslové automatizace konkrétní produkty a inteligentní řešení společnosti Murrelektronik a výhody jejich použití oproti jejich konvenčním alternativám.

Podívejte se sami na celkem deset videosnímků:

Přemosťovací systém MICO

Přemosťovací systém umožňuje snadné vzájemné kombinování jednotek bez nutnosti zapojování. Jak přesně ale přemosťovací systém MICO funguje?

Konfigurátor Mico Pro

Inteligentní systém monitorování výkonu Mico Pro je individuálně konfigurován tak, aby poskytoval co největší užitek pro danou aplikaci. Tuto práci projektantům usnadňuje online konfigurátor.

Typy kabelů

Společnost Murrelektronik nabízí široké portfolio variant konektorů s různými barvami pláště, typy připojení a kvalitou kabelů.

Ventilové konektory

Společnost Murrelektronik nabízí široký sortiment osvědčených konektorů ventilů pro průmyslové aplikace. Konektory ve tvaru kostky mají oproti méně specializovaným konstrukcím řadu výhod.

Napájecí konektory MQ15

Standardizované konektory řady MQ15 jsou předurčeny pro připojení asynchronních a třífázových motorů a díky systému rychlého připojení bez použití nářadí se snadno instalují.

Nespravované switche

Nespravované switche jsou ideální pro všechny typy sítí, kde není důležitá konfigurace sítě nebo diagnostické funkce. Jejich instalace je rychlá a snadná a jsou k dispozici v široké škále variant.

Spravované switche

Spravované switche nabízejí rozsáhlé možnosti konfigurace portů a zařízení, optimalizují přenos dat  a přinášejí větší kontrolu nad sítí.

Parametrizace MVK Fusion Safety

Otázky bezpečnosti mají v automatizační technice vysokou prioritu. Společnost Murrelektronik si zakládá na efektivních a dokonale koordinovaných sběrnicových řešeních.

Moduly IO s proudovou zátěží

Systémy I/O od společnosti Murrelektronik propojují akční členy a senzory v zařízení s řídicí jednotkou.

Rozdíl TPE-PUR

Společnost Murrelektronik disponuje rozsáhlým sortimentem výrobků v oblasti konektorové techniky. Patří mezi ně kabely s izolací TPE a kabely z plastu PUR. Proč potřebujeme tyto různé izolační materiály?

Více informací také na www.murrelektronik.cz.

Murrelektronik - stay connected

Společnost Murrelektronik CZ je výhradním obchodním zastoupením skupiny Murrelektronik pro Českou republiku a je dceřinou společností německé firmy Murrelektronik GmbH. Sídlo společnosti je ve Stodu u Plzně, kde též sídlí český výrobní závod mateřské firmy, společnost MURR CZ.

 

www.murrelektronik.cz