Na cestě k moderním instalačním řešením s novým modulárním systémem

Na cestě k moderním instalačním řešením s novým modulárním systémem

Data Panel, společnost skupiny Murrelektronik, nyní nabízí řešení elektroinstalací pro mobilní stroje, které je modulární, vysoce flexibilní a připravené na budoucnost.

Ačkoli jsou kabelové svazky a svorkovnice stále dominantními technologiemi, při zapojování je nutné využít několika pracovníků, zajistit použití halového jeřábu, je nutné rovněž zabezpečit dobré zajištění kabelů a vodičů, jejich nepropustnost. Tato řešení narážejí na své limity. V posledních letech si proto cestu do instalací v těchto strojích nachází více elektronických technologií, což skýtá jejich stavitelům nepřeberné množství způsobů zapojení kabelů. Kromě toho mají v dnešní době výrobci k dispozici více variant v sortimentech výrobků, aby ještě lépe pokryli požadavky trhu.

Na tuto situaci reagovala v březnu 2020 společnost Murrelektronik a založila značku Data Panel, aby eliminovala výše uvedené potíže s instalací. Vzniklo tak vysoce kvalitní portfolio řešení elektrotechnických instalací pro mobilní stroje, jež zahrnuje např. sběrnicové moduly, pasivní rozdělovače či předmontované kabely. V oblasti zapojení kabelů mobilních strojů se jedná o malou revoluci, která umožňuje efektivní realizace i v menších výrobních sériích.

Data Panel nabízí komponenty, které přispívají ke spolehlivosti, cenové výhodnosti a rychle provedeným opravám v případě poruch mobilních strojů. Umožňují instalační koncepce, které lze ve strojích velmi rychle realizovat a u nichž lze vyměnit například poškozené kabely za nové s minimálním úsilím. Takové řešení je lepší alternativou ve srovnání s kabelovými svazky.

Prozkoumejte detailněji nabídku pro oblast mobilní techniky nebo kontaktujte odborníky, kteří jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy. K dispozici je vám obchodní zástupce Tomáš Kulhánek a technik David Hanák. Více na www.murrelektronik.cz.

Murrelektronik - stay connected

Společnost Murrelektronik CZ je výhradním obchodním zastoupením skupiny Murrelektronik pro Českou republiku a je dceřinou společností německé firmy Murrelektronik GmbH. Sídlo společnosti je ve Stodu u Plzně, kde též sídlí český výrobní závod mateřské firmy, společnost MURR CZ.

 

www.murrelektronik.cz