Nová mezinárodní norma ISO 20560 pro identifikaci obsahu potrubí

Nová mezinárodní norma ISO 20560 pro identifikaci obsahu potrubí

Nová norma ISO 20560 standardizuje identifikaci skrytého a často nebezpečného obsah potrubí v závodech a zařízeních. Společnost Brady již nabízí značení potrubí splňující požadavky normy. Podívejte se na barevné schéma a výstražné symboly podle nové normy a stáhněte si praktickou příručku o značení potrubí. 

Jasné značení potrubí pro vyšší bezpečnost

Vzhledem k rostoucí mezinárodní mobilitě pracovníků je cílem normy ISO 20560 zvýšit bezpečnost práce a snížit rizika a náklady na školení mezinárodních pracovníků podle norem značení potrubní specifických pro danou zemi. Nová mezinárodní norma pro značení potrubí používá k vizuálnímu upozornění na nebezpečí pro zaměstnance, mezinárodní dodavatele a poskytovatele první pomoci celosvětově uznávané ikony GHS/CLP na vysoce viditelné žluté ploše. Nová norma rovněž stanovuje velikost značení potrubí na základě průměru potrubí, čímž zlepšuje viditelnost z větší vzdálenosti.

Spolehlivé na jakémkoli potrubí v mnoha typech prostředí

Společnost Brady Corporation již nabízí návrhy na průmyslových materiálech značení potrubí splňující požadavky normy ISO 20560. Zůstanou přilepené a čitelné i v náročných podmínkách, jsou odolné vysokým a nízkým teplotám a působení mnoha typům chemikálií a paliv. K dispozici jsou podrobné technické listy. Značení potrubí lze tisknout v mnoha velikostech tak, aby vyhovovalo nejmenším i největším průměrům potrubí. Na potrubí je lze aplikovat pomocí samolepicí vrstvy, lepicím páskem, magnetickou vrstvou nebo upnutím.

Bezproblémové

Spolehlivé značení potrubí připravené k aplikaci, splňující požadavky normy ISO 20560 lze ze závodů společnosti Brady dodat kamkoli na světě. Pokud máte tiskárnu bezpečnostního značení Brady, můžete si značení potrubí splňující požadavky normy ISO 20560 navrhovat a tisknout ve vašem závodě již dnes – stačí zadat látku a průměr potrubí.

Stáhněte si praktickou příručku o značení potrubí a seznamte se s novým značením potrubí >>

Brady Corporation

Společnost Brady je mezinárodním výrobcem a dodavatelem kompletních řešení pro identifikaci produktů, osob a provozoven. Ve společnosti Brady je závazek k výjimečnému výkonu každý den naším obchodním rozhodnutím. Naše výrobky navrhujeme tak, aby fungovaly způsobem, kterým ostatní prostě nedokáží. Naši lidé jednají způsobem, který pravidelně překračuje očekávání. A naše zaměření a disciplína jako společnosti vedly k solidním a dlouhodobým výkonům pro naše akcionáře. Stručně řečeno, když jde především o výkon, společnost Brady je správnou volbou.

https://www.brady.cz/