Odborný seminář Endress+Hauser pro projektanty

Odborný seminář Endress+Hauser pro projektanty

Společnost Endress+Hauser pořádala 30. března 2023 v hotelu OREA Resort Santon v Brně odborný seminář pro projektanty působící v oboru vodohospodářství a odpadních vod. Jednalo se o pilotní projekt, kde se sešlo komorně asi 15 účastníků z odborné veřejnosti, většinou projektanti.

Pro publikum bylo připravno mnoho zajímavých témat, nechybělo představení 70 let působení společnosti Endress+Hauser, pozván jako řečník byl i Jan Foller, specialista na čištění odpadních vod, s přednáškou "Mechanicko-biologické čistírny a účelný monitoring procesů". Na něj navázala témata jako analýza kapalin či měření hladiny v čistírenství, na své si přišli také zájemci o téma on-line nástrojů pro moderní projektování či novinky v produktovém portfoliu magneticko-indukčních průtokoměrů s nulovou náběžnou délkou.

Účastníkům semináře byli po celou dobu k dispozici zástupci společnosti Endress+Hauser k zodpovězení dotazů i získání doplňujících informací. Účastníci semináře ocenili ocenili možnost vyzkoušet si ovládání a možnosti funkcí přístrojů na předváděcích vzorcích, vysokou odbornou znalost přednášejících a ochotu řešit osobně jednotlivé dotazy, pestrost a věcnost tématu a hlavně praktické zaměření přednášek i upozornění na možná úskalí při navrhování a montáži.

V případě zájmu o bližší informace, nebo zájem o účast na příštím školení kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.