Přidělte každé položce majetku unikátní digitální identitu

Přidělte každé položce majetku unikátní digitální identitu

Kompletní RFID řešení společnosti Brady Corporation, Inc. může majetku v jakémkoli průmyslovém prostředí dodat jedinečnou, digitální identitu pouhou aplikací etikety. Uživatelé budou schopni identifikovat a lokalizovat majetek označený etiketou najednou, z dálky a v reálném čase, aniž by jej měli v dohledu. Seznamte se s kompletním řešením RFID od společnosti Brady!

Vaše potřeby. Vaše řešení

Aby společnost Brady umožnila zvyšování efektivity pomocí technologie RFID na každém jednotlivém pracovišti, optimalizuje své globální výrobní kapacity a služby, aby každou součást svého kompletního řešení RFID přizpůsobovala potřebám. Upravit lze dosah čtení etiket i všechny ostatní vlastnosti etiket, které umožňují trvanlivé upevnění etiket na veškerém majetku vybraném zákazníkem v široké škále průmyslových prostředí. Začlenit lze rovněž snímače pro zachycování údajů o prostředí, včetně teploty nebo hladin vlhkosti. Skenery mohou být vybaveny vlastními programovanými aplikacemi, které zpracovávají údaje pro uvolnění výhod pro konkrétní podnik, a společnost Brady může celé řešení integrovat se stávající infrastrukturou informačních a telekomunikačních technologií.

Objevte kompletní RFID řešení >>

RFID Kit scanner

Obrovský skok v efektivitě na pracovišti

Dobře zavedená, kvalitní RFID řešení umožňují v mnoha průmyslových oborech velký krok v provozní efektivitě. Pomocí ručního RFID skeneru lze lokalizovat, identifikovat, sledovat a dohledávat více položek majetku ze vzdálenosti 15 m, aniž byste je museli vidět. Pevné RFID skenery mohou dokonce pokrýt celé pracoviště, a tak výrazně urychlit sledování majetku. V důsledku toho dokáží zaměstnanci rychle najít jakýkoli označený majetek, který potřebují, inventury zásob lze automatizovat a kompletnost odchozího nákladu lze zkontrolovat během sekund.

Podnikání na dlani

Automaticky shromažďované údaje na veškerém etiketami označeném majetku vám poskytne informace pro strategické rozhodování o počtech investičního majetku, jeho umístění, preventivní údržbě a složkách prostředí. Rozhodnutí o úrovních zásob mohou být založena na nejnovějších údajích, které se všechny generují a shromažďují automaticky, aby dále zvyšovaly efektivitu a ziskovost podniku, a to vše díky jedinečné, digitální identitě všech položek majetku.

Jaké výhody získaly společnosti, které již implementovali RFID ve svých provozovnách? Přečtěte si příklady z praxe na stránkách Brady!

Zajímáte se o novinky v oblasti identifikace?

Využijte příležitost vyzkoušet si naše průmyslové tiskárny, prodiskutovat jakékoliv téma ohledně označování nebo bezpečnosti na pracovišti, nebo získat vzorky štítků na otestování ve Vaší provozovně. Navštivte stánek Brady na výstavě AMPER v Brně (17.-20.5.2022). Těšíme sa na Vás v Hale P, stánek 5.38.

www.brady.cz

Brady Corporation

Společnost Brady je mezinárodním výrobcem a dodavatelem kompletních řešení pro identifikaci produktů, osob a provozoven. Ve společnosti Brady je závazek k výjimečnému výkonu každý den naším obchodním rozhodnutím. Naše výrobky navrhujeme tak, aby fungovaly způsobem, kterým ostatní prostě nedokáží. Naši lidé jednají způsobem, který pravidelně překračuje očekávání. A naše zaměření a disciplína jako společnosti vedly k solidním a dlouhodobým výkonům pro naše akcionáře. Stručně řečeno, když jde především o výkon, společnost Brady je správnou volbou.

https://www.brady.cz/