Příručka pro výrobní firmy v době koronaviru

Příručka pro výrobní firmy v době koronaviru

Mimořádná situace vyžaduje mimořádná řešení. Společnost Plantyst s.r.o. se rozhodla k řešení současné krize ve výrobách přispět prozatím tím nejmenším, čím mohla a sice sdílením informací. Oslovila proto několik svých zákazníků a zeptala se jich, jaká opatření přijali a zavedli v jejich výrobě.

Výsledkem je příručka, kterou najdete na stránkách společnosti www.plantyst.cz v záložce Blog. Vzhledem k mimořádné situaci způsobené šířením koronaviru se v pracovní i soukromé sféře potýkáme s mnoha opatřeními a omezeními. Tato situace má samozřejmě vliv i na fungování výrobních firem, a především výrobních týmů.  

„Koronavirus nemůže naštěstí nikterak ovlivnit stabilitu našeho SW řešení, a samotné vize inspirovat se napříč výrobními firmami jsme se nevzdali. Tím nejmenším, čím můžeme přispět k boji proti této epidemii my, je totiž sdílení informací,“ přiblížil zrod příručky jednatel společnosti Michal Kutil.

Příručku můžete stahovat zde>>

Vítězslav Fejfar

Vítězslav Fejfar je editor ve společnosti Trade Media International (vydavatel časopisů Contorl Engineering Česko a Řízení a údržba průmyslového podniku). Zaměřuje se na rozhovory, reportáže a příběhy z průmyslových firem. 

www.trademedia.cz