Protože bezpečnost v práci je osobní

Protože bezpečnost v práci je osobní

Vnímejte člověka a ne visací zámek nebo stroj! Plně personalizujte visací zámky SafeKey a stavějte na principu jedné osoby, jednoho zámku a jednoho klíče pro maximální bezpečnost podle systému Lockout/Tagout. Podívejte se na možnosti personalizace >>

Visací zámek systému Lockout/Tagout je často poslední překážkou, která předejte předčasnému uvedení stroje pod napětí a případné nehodě při údržbě s dopadem na osobní i profesní životy. Aby společnost Brady Corporation důrazně upozornila na skutečnost, že visací zámky systému Lockout/Tagout chrání lidi, nabízí nyní systém PrintFace: kompletní personalizaci visacích zámků až po tisk obrázků spolupracovníků přímo na jejich visací zámky.

Skutečně osobní visací zámky

Vytištěním obličeje na visací zámky může nyní visací zámek systému Lockout/Tagout jasně sdělit, koho chrání. PrintFace pomůže zabránit narušení visacího zámku a zdůrazní skutečnost, že bezpečnost je vysoce osobní věc. Visací zámky v systému Lockout/Tagout by měl odstraňovat pouze vlastník zámku, který je na zámku vyobrazen. V případě potřeby mohou zakročit vedoucí týmu nebo bezpečnostní technik pracoviště, kteří dodrží dohodnutý postup, který zachovává bezpečnost. Kromě přidání fotografie jsou k dispozici i další možnosti personalizace, včetně přidání loga společnosti, výrobního čísla, textu atd. 

Vysoce spolehlivé výtisky

Personalizaci lze tisknout barevně a ve vysokém rozlišení přímo na nylonové visací zámky SafeKey společnosti Brady pro systém Lockout/Tagout. Potisk je odolný vůči abrazi, chemickým látkám a UV záření a vysoce odolný při vnitřním i venkovním použití zamykání. Dále je pro dosažení ještě vyšší spolehlivosti k dispozici i gravírování visacích zámků, které je na úkor barev a složitých tvarů. Jako třetí standardní přístup k personalizaci visacích zámků existuje možnost na samolepicí etikety dodávané s jakýmkoli visacím zámkem Brady napsat nebo vytisknout základní informace.

Dosáhněte té nejvyšší bezpečnosti systému Lockout/Tagout

Visací zámky SafeKey systému Lockout společnosti Brady nabízejí o 700 % více kombinací zámku a klíče než standardní bezpečnostní visací zámek. Inovační mechanismus zámku umožňuje více než 100 000 kombinací, které dokáží optimálně podporovat složité hierarchie klíčů, včetně několika hlavních a generálních klíčů. Registrovaná čísla klíčů zajišťují, že pokud je třeba, ve stejné společnosti žádné dva klíče neotevřou stejný zámek. Umožňuje to bezpečný program Lockout/Tagout připravený na budoucí potřeby, který plně respektuje postup podle zásady „jeden člověk, jeden zámek, jeden klíč“.

Zjistěte, jak Vám Brady pomůže s personalizací visacích zámků SafeKey >>

Brady Česká republika

www.brady.cz

Brady Corporation

Společnost Brady je mezinárodním výrobcem a dodavatelem kompletních řešení pro identifikaci produktů, osob a provozoven. Ve společnosti Brady je závazek k výjimečnému výkonu každý den naším obchodním rozhodnutím. Naše výrobky navrhujeme tak, aby fungovaly způsobem, kterým ostatní prostě nedokáží. Naši lidé jednají způsobem, který pravidelně překračuje očekávání. A naše zaměření a disciplína jako společnosti vedly k solidním a dlouhodobým výkonům pro naše akcionáře. Stručně řečeno, když jde především o výkon, společnost Brady je správnou volbou.

https://www.brady.cz/