RFID čtečka noax: robustní, spolehlivá, kompatibilní

RFID snímače společnosti noax jsou kompatibilní se současnými standardy RFID, jako jsou Hitag, Mifare, ISO, Legic® nebo HIDprox. Čtečky jsou programovatelné a v různých verzích a třídách krytí speciálně vyvinuty pro použití v průmyslovém prostředí.

S potřebou dosledovatelnosti roste také potřeba identifikace zaměstnanců v různých oblastech společnosti. RFID čtečka společnosti noax přečte různé standardy a tak ji lze integrovat do stávajícího softwarového a hardwarového prostředí. Je kompatibilní s běžnými standardy RFID jako jsou Hitag, Mifare, Legic®, HIDprox, ISO14443 a čipové karty podle specifikace PC / SC. Hlavními oblastmi použití RFID čtečky noax jsou aplikace ERP, MDA a MES pro průmyslovou výrobu a logistiku.

Vaše výhody

  • Vysoká kompatibilita
  • Snadná integrace
  • Rychlá identifikace zaměstnanců
  • Krytí až IP69k

Více informací zde.

noax - Průmyslové počítače pro extrémní provozní podmínky

Se svými robustními a spolehlivými průmyslovými počítači definuje noax Technologies AG měřítka vzhledem k bezpečnosti a kvalitě. IPC noax jsou navrženy pro extrémní provozní podmínky a nepřetržitý provoz. Nezáleží, zdali je průmyslový počítač noax vystaven vibracím, rázům, vlhkosti, vodě, tlakovému čištění, chladu, horku, bakteriím, olejům, chemikáliím, nečistotám nebo prachu. Dlouhodobě spolehlivě pracuje v drsných provozních podmínkách nepřetržitého provozu.

https://www.noax.com/cs/