Rockwell Automation finalistou soutěže Partner společnosti Microsoft v kategorii Internet věcí

Rockwell Automation finalistou soutěže Partner společnosti Microsoft v kategorii Internet věcí

Nominováno bylo přes 4 400 společností z více než 100 různých zemí.

Společnost Rockwell Automation, celosvětově největší společnost specializující se na průmyslovou automatizaci a digitální transformaci, byla jmenována finalistou soutěže Partner společnosti Microsoft pro rok 2021 v kategorii Internet věcí. Společnost byla pro ocenění vybrána ze skupiny globálních špičkových partnerů společnosti Microsoft za prokázání dokonalosti v oblasti inovací a implementace zákaznických řešení založených na technologiích Microsoft.

„Jsme poctěni, že jsme získali toto uznání od společnosti Microsoft,“ uvedl Blake Moret, předseda a CEO společnosti Rockwell Automation. „Naše inteligentní průmyslové systémy umožňují našim zákazníkům ušetřit náklady na infrastrukturu, zrychlit dobu potřebnou k dosažení hodnoty a zvýšit produktivitu.“

Ocenění Partner roku v kategorii Internet věcí je udělováno partnerům společnosti Microsoft, kteří navrhli, vyvinuli a nasadili u svých zákazníků řešení Internetu věcí postavená na jejich inteligentních cloudových inovacích a inovacích pro edge, jako je platforma Azure, Internet věcí (IoT) a zařízení pro edge. Tato řešení pomáhají firmám rychle zdokonalit jejich podnikání zvýšením přehledu o jejich digitálních prostředcích, například kde se v daném okamžiku nacházejí, nebo predikcí údržby potřebné k zajištění nulových prostojů. Díky tomu mohou dosahovat obchodních výsledků a rozvíjet hodnotu pro zákazníky. Nominovaných bylo přes 4 400 společností z více než 100 různých zemí světa.

„Finalisté soutěže Microsoft Partner roku 2021 prokázali hluboké odhodlání budovat prvotřídní řešení pro zákazníky – od cloudu po edge – a představují jedny z nejlepších a nejchytřejších, které může náš ekosystém nabídnout,“ uvedl Rodney Clark, viceprezident společnosti Microsoft pro globální partnerská řešení, prodejní kanály a vedoucí prodejních kanálů. 

Kompletní seznam kategorií, vítězů a finalistů, včetně vítězů ocenění soutěže Partner roku společnosti Microsoft pro rok 2021, je k dispozici na https://partner.microsoft.com/en-us/inspire/awards.

Rockwell Automation

Tým Rockwell Automation se věnuje zefektivnění a ziskovosti výrobních procesů. Spolupracuje partnery, systémovými integrátory, výrobci strojů a zařízení, aby přinesli řešení, které bude nejvíce vyhovovat požadavkům trhu. Nabízí širokou škálu produktů a služeb, které pomohou při získání konkurenčních výhod na globálních trzích. Budoucnost se skrývá v propojení všech dílčích prvků v rámci celého podniku a k tomu má napomoct řešení Connected Enterprise.

www.rockwellautomation.com/cs_CZ