Společnost Royal Nedschroef šetří náklady, snižuje rizika a zvyšuje produktivitu díky cloudovému řešení Infor

Společnost Royal Nedschroef šetří náklady, snižuje rizika a zvyšuje produktivitu díky cloudovému řešení Infor

Společnost Nedschroef, specialista na výrobu spojovacích prostředků, si vybrala řešení Infor CloudSuite Automotive pro modernizaci řízení výrobního provozu s cílem ušetřit náklady a zvýšit efektivitu.

Obdobně jako celá řada dalších firem prochází Nedschroef výraznou proměnou. Společnost založená v roce 1894 se v minulých letech vyvíjela v několika oblastech, od clusteru autonomních organizací po jediný subjekt skládající se z různých obchodních jednotek. Posledním krokem je zavedení „jednoho způsobu práce“, podporovaného moderním a integrovaným ERP systémem. Tento vývoj vyžaduje novou digitální strategii, která odpovídá novému obchodnímu modelu. Jako ideální se v tomto případě ukázalo jedno z technologických řešení společnosti Infor.

Znalost odvětví je základ

Výběr dodavatele softwaru byl zahájen v roce 2018. Interně byly zřízeny různorodé týmy, z nichž měl každý jiné zaměření, nicméně cíl zůstával společný – aby byl Nedschroef připravený na budoucnost. Po důkladném vyhodnocení několika potenciálních dodavatelů byl Infor vybrán především díky kombinaci znalostí specifik odvětví a systému, který okamžitě ukázal, jak přispívá k provozním potřebám a ambicím Nedschroefu. Velkou roli hrál i požadavek, aby integrovaná platforma splňovala požadavky specifické pro automobilový a výrobní průmysl.

„Vybrali jsme Infor proto, že přišel se správnými lidmi a prokazatelně vhodnými řešeními. Všechny týmy se nakonec jednomyslně shodly, že Infor CloudSuite Automotive je to nejlepší řešení,“ říká Joris Te Molder, CIO a ředitel IT společnosti Nedschroef.

Systémové propojení více výrobních provozů

Implementace probíhá krok za krokem ve spolupráci s partnerem Infor Merino Consulting Services. Řešení již bylo realizováno a je v provozu pro dvě pracoviště Nedschroef v Barceloně a německém Schrozbergu. Spuštění pro zbývající lokality je plánováno v období 2021 až 2024. Zavedením Infor CloudSuite Automotive má Nedschroef nyní potenciál ušetřit náklady, snížit rizika a výrazně zvýšit produktivitu co se týče kvality i kvantity.

„Infor, Nedschroef a Merino tvoří funkční tým v dobrých i špatných časech,“ popisuje Te Molder a dodává: „Ať v neděli večer nebo v úterý brzy ráno, tým je nám kdykoli k dispozici. Přestože jsme teprve na začátku realizace, těšíme se na pokračování společné cesty.“

„Jsme velmi hrdí na to, že jsme poskytli platformu inovativní společnosti jako je Nedschroef, která firmě umožní plně se zaměřit na nabízení dílů pro automobily, letadla a stroje. Nedschroef je přesný příklad průkopníka ve svém oboru, který díky standardizaci a modernizaci svých procesů posouvá celé odvětví na vyšší úroveň,“ vysvětluje VP & managing director společnosti Infor Kees van den Houten s tím, že Infor CloudSuite Automotive je určen k optimalizaci provozu nejen v automobilovém průmyslu, ale vhodný je také pro globálně působící firmy. Řešení Infor poskytuje firmám možnost dále rozvíjet oblasti IoT (internet věcí) a strojového připojení, jakož i využívat integrované funkce EDI. Další výhodou je možnost analýzy skrz business intelligence Infor, která významně pomáhá urychlit procesy rozhodování a reportingu.

Pokud vás zajímá více, stáhněte si e-book na webových stránkách Infor. Zde také najdete více informací o dalších technologických produktech pro různá průmyslová odvětví.

Infor Global Solutions

Podniková softwarová řešení určená pro cloud, vytvořená pro vaše odvětví. Nabízí produkty pro každé odvětví, od výroby až po maloobchod a ma komplexní řešení ERP, která jsou spojena technologií umělé inteligence. Infor Global Solutions je americká soukromá společnost se sídlem v americkém městě Alpharetta, ve státě Georgie, která se specializuje na podnikový software jejímž většinovým vlastníkem je kapitálová firma Golden Gate Capital Partners.

https://www.infor.com/cs-cz