Šrotovné 25 000 Kč na všechny typy inkjet tiskáren

Šrotovné 25 000 Kč na všechny typy inkjet tiskáren

Přinášíme Vám výjimečnou akci, která tu ještě nebyla. V Leonardu jsme se rozhodli zmírnit současné ekonomické dopady zaviněné koronavirovou krizí a pomoci všem firmám finančním příspěvkem "šrotovným". Za jakoukoliv vaši starší CIJ inkjet tiskárnu Vám dáme příspěvek 25 000 Kč na nákup nové inkjet tiskárny Leibinger (Akce se vztahuje na všechny typy inkjet tiskáren Leibinger, kromě typu JETone).

Navíc za Vás ekologicky zlikvidujeme vaši starou inkjet tiskárnu.

Šrotovné Vám bude poskytnuto formou slevy z pořizovací ceny při nákupu nové inkjet tiskárny Leibinger a při odevzdání jakékoliv staré CIJ inkjet tiskárny (bez ohledu na značku a typ) k ekologické likvidaci společností Leonardo technology.

Proč zvolit inkjet tiskárnu Leibinger

Inkjet systémy Leibinger umožňují nekontaktní označování porézních i neporézních materiálů ve výrobním procesu. V Leonardo technology si uvědomujeme, že kvalita inkjet tiskárny závisí také na základní látce pro tisk a tou jsou vysoce kvalitní inkousty Leibinger. Proto disponujeme velkým množstvím druhů nejkvalitnějších inkoustů, což se přímo odráží v bezporuchovosti stroje a prakticky bezkonkurenčním pokrytím trhu co do škály potisku povrchů napříč celým spektrem průmyslové výroby.

Inkjet tiskárny Leibinger vynikají velkým barevným dotykovým displejem umožňujícím intuitivní obsluhu a diagnostickým systémem, který eliminuje počet servisních a uživatelských zásahů na minimum. Navíc má světově jedinečnou technologii automatického systému vzduchotěsného uzavření trysky Sealtronic v potiskovací hlavě, která naprosto bezpečně zabrání zaschnutí inkoustu při dlouhodobějších odstávkách nebo nečinnosti stroje. Již nikdy nebudete muset proplachovat a čistit trysku při spuštění inkjet tiskárny.

Tiskárny Leibinger lze navíc vybavit dodatečným příslušenstvím v podobě systému EcoSolv. EcoSolv je recyklační systém pro výpary ředidla a implementuje se přímo do inkjet tiskárny, která díky tomu dokáže zredukovat spotřebu ředidla až o 50 % a snížit tak náklady na provoz, což je častým požadavkem zákazníků a rozhodujícím faktorem při koupi, redukce její spotřeby a snížení TCO – Total Cost of Ownership.

Jak dál?

Kontaktujte naše obchodní oddělení nebo si rovnou vyberte novou inkjet tiskránu Leibinger a vyplňte poptávkový formulář.

Chci šrotovné 25.000 Kč

Kontaktovat obchodní oddělení                       Vybrat novou inkjet tiskárnu

Akce platí při objednání do 23. prosince.

Slevu nelze kombinovat z jakoukoli jinou, individuálně poskytnutou slevou.

 

Leonardo technology s.r.o.
Ulička 37, Hlohovec, CZ 691 43

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.LT.cz

Leonardo technology

34 plus 6 pro Leonardo technology, to je třicetičtyřčlenný tým techniků, projektových manažerů, konstruktérů, programátorů a dalších odborníků, kteří zabezpečují veškeré požadavky průmyslového značení, identifikace, DataMatrix kódů, RFID s vlastní výrobou spotřebních materiálů pro termotransferové tiskárny a šesti lidí zabezpečující ekonomický a provozní chod firmy. To celé pro Vás již od roku 2002.

www.LT.cz