Pokud přemýšlíte stejně jako většina odborníků nad údržbou v oblasti průmyslové automatizace a snažíte se zlepšit využití zdrojů s cílem maximalizovat návratnost minulých investic nebo omezit rizika či náklady ve firmě, díváte se do blízké budoucnosti.

Rockwell Automation oznámila, že její pokročilá řešení pro digitalizovanou výrobu v oblasti biotechnologií hrají klíčovou roli v inovativním farmaceutickém vývojovém centru ve švédské Uppsale.

Prezidentka společnosti Rockwell Automation pro oblast EMEA Susan Gonzalesová uvažuje, jak podpořit zaměstnance během přechodu do digitálního světa.

Vzhledem k pokračující a často široce sledované záplavě zpráv o kybernetických útocích není divu, že se právě kybernetická bezpečnost stává důležitým tématem pro lídry v oblasti výroby. I když rizika pro průmyslová odvětví nejsou ničím novým, existuje důvod, proč se bezpečnost stává opravdu žhavým tématem. Výrobní provoz totiž obvykle postupuje velmi pomalu a kybernetičtí útočníci velmi rychle. Využívají stále nové taktiky a techniky a neustále hledají způsob, jak své aktivity rozšířit.

Společnosti FANUC UK a Rockwell Automation se v rámci partnerské spolupráce podařilo snížit rizika spojená s investicemi do významných inovačních projektů díky použití nástrojů pro virtuální uvádění do provozu.

Strana 1 z 9