Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu.

V posledních letech mnoho organizací rychlým tempem zavádí změny založené na technologiích. S tím, jak se společnost stává stále více digitální, je přijetí technologií a efektivní řízení nových procesů klíčem k úspěchu téměř každé firmy.

Softwarovou umělou inteligenci (AI) lze využít k tomu, aby roboty sloužily k malosériové výrobě a velkosériové automatizaci.

Společnost Mobile Industrial Robots (MiR), vedoucí dodavatel autonomních mobilních robotů (AMR), sumarizovala klíčové trendy, které ovlivňují trh s AMR. Aktuálně dynamicky rostoucí instalace robotů do výrobních odvětví povedou k vývoji komplexních aplikací s podporou větších flotil robotů s důrazem na interoperabilitu, pokročilejší spolupráci s dalšími roboty a IT systémy, snazší údržbu a prvky umělé inteligence (AI).

Nepotkávají se sice u kávovaru, na teambuildingy je moc neužije a své kolegy vlastně vůbec neznají, ale přesto v jejich pracovním kolektivu panuje soulad a důraz na efektivitu. Řeč je o robotech, kteří čím dál častěji pomáhají zaplnit mezery při nedostatku zaměstnanců v různých odvětvích průmyslu. Skupina Raben Group jich „zaměstnává“ osmnáct a další brzy přibydou. Jejich výhodou je, že mohou pracovat nepřetržitě, úkoly zvládnou až čtyřikrát rychleji než lidé a nedělají chyby.

Strana 1 z 19