Continental Barum, s. r. o. se sídlem v Otrokovicích je výrobcem osobních, nákladních a industriálních pneumatik. Od roku 1992 je společnost součástí německého koncernu Continental AG. Gumárna chtěla otestovat inovativní systém ekologické ventilace přirozeným vzduchem a jeho účinnost ve svých reálných výrobních podmínkách na instalaci v samém centru haly o rozloze 350 000 m² poblíž lisovny pneumatik, která je zdrojem největšího teplotního zatížení.

V závodě Ford-Werke v Kolíně nad Rýnem provádí robot KUKA plně automatizované testy autosedaček při simulaci lidského pozadí.

Záznam z prvního webniáře AutoSAP na téma digitální transformace ve výrobě, který AutoSAP uspořádal společně se společností IDC. Ve video se dozvíte, proč je úsilí o digitální transformaci relevantnější než kdy dříve a jak mohou společnosti automobilového průmyslu využít investice k transformaci a růstu jejich obchodního potenciálu.

Jubilejní 20. ročník konference Trendy automobilové logistiky (TAL) pořádaný společností Aimtec ve spolupráci s IHK Regensburg přivedl do Plzně téměř 300 účastníků a tuzemské i zahraniční řečníky, včetně Marco Prüglmeiera z BMW Group nebo Jiřího Cee ze ŠKODA AUTO. Na otázku, kdo nebo co je hybatelem digitalizace, se všichni shodli: lidé. Stroje a roboti nás nikdy plně nenahradí, musíme ale udržet krok se stále se vyvíjejícími technologiemi a umět tak využívat naplno jejich potenciál.

Společnost DIF z Bohumína úspěšná ve ŠKODA AUTO a. s.

Strana 1 z 5