Jak si zajistit lepší konkurenceschopnost, efektivitu a produktivitu práce? Automatizujte, radí Robbie Kearns, Area Vice President společnosti Salesforce.

Ukázkovým příkladem přeměny otevřených standardů, komunitního přístupu v implementaci CI/CD a moderního způsobu vývoje do špičkového produktu je společnost Ford. Díky zapojení do open source komunity Ford ovlivňuje projekty tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám podnikových uživatelů.

Experti z evropského automotive přijedou 16. května do Plzně na konferenci Trends in Automotive Logistics (TAL) diskutovat o trendech formujících toto odvětví. Již 22. ročník akce pořádá společnost Aimtec ve spolupráci s IHK Regensburg a Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou. Letos umožní účastníkům objevit, co se skrývá „Behind the Scenes at the Digital Factory“.

Evropské podniky očekávají, že digitální transformace zvýší produktivitu v průměru o 38 %, přičemž celková návratnost investic (ROI) se očekává za necelých 5 let.

Sewio zveřejnil infografiku shrnující aplikace přesné lokalizace, které přinášejí nejvyšší míru úspory a návratnosti v odvětví výroby kabeláže.

Strana 1 z 39