Transformace podnikání se společností ICONICS

Transformace podnikání se společností ICONICS

Rádi bychom Vás pozvali na speciální edici jarních webcastů, Transformujte své podnikání, které se budou konat v češtině!   

Tyto webcasty Vám ukáží, jak řešení společnosti ICONICS optimalizují Vaše procesy a pracovní postupy a jak můžete dosáhnout úspor. Každá relace obsahuje praktickou ukázku, která Vám ukáže výkonná řešení pro běžné otázky v průmyslové výrobě a automatizaci, stejně jako i v inteligentních budovách a systémech. 

Úplný program včetně přednášejících, časů zahájení nebo úplných záznamů z minulých webcastů najdete zde.

26. května, 10.00: Pokročilé SCADA nástroje pro nové desetiletí

Během této prezentace vám poskytneme přehled o nejnovějších funkcích sady ICONICS Suite verze 10.96 s tipy, kde se můžete dozvědět více o každé z nich. Na základě skutečných případů použití vám ukážeme, jak lze tyto funkce použít k řešení problémů, kterým naši zákazníci čelí v různých průmyslových odvětvích.
ZAREGISTRUJTE SE NYNÍ

2. června, 10.00: Velké novinky o velkých datech: co je nového v Historian aplikacích

Termín “Big Data” označuje extrémně velké množiny dat, které lze analyzovat a na základě nich odhalit trendy. V tomto webcastu se naučíte, jak sbírat a analyzovat velké množství dat pomocí Hyper Historian, posílat je do Azure Data Lakes, poté analyzovat a optimalizovat své operace pomocí výpočtů výkonu a dalších výkonných funkcí. Škálujte vaše úložiště a pomocí cloudu se ponořte do svého datového úložiště, abyste odhalili nejlepší poznatky pro vaši firmu.
ZAREGISTRUJTE SE NYNÍ

9. června, 10.00: Zlepšete pohodlí zaměstnanců s digitálními pracovišti budoucnosti

V tomto webcastu zjistíte, jak přeměnit vaše tradiční pracoviště na moderní pracoviště pomocí přemístění sila informací do propojených prostor díky senzorům IoT a nové technologii. Naučte se, jak propojení vašich lidí, zařízení a senzorů s inteligentními řešeními společnosti ICONICS umožňuje automatizované pracovní postupy a odhaluje informace o vašem operačním týmu, maximalizuje využití prostoru a v konečném důsledku udržuje produktivitu vašich cestujících.
ZAREGISTRUJTE SE NYNÍ

Control Engineering Česko

Control Engineering Česko je přední časopis o průmyslové automatizaci. Je vydáván v licenci amerického Control Engineering, které poskytuje novinky z této oblasti více než 60 let.

www.controlengcesko.com