TÜV SÜD Rail certifikoval řídicí systém B&R pro železniční aplikace

Přesvědčivá kvalita: TÜV SÜD Rail certifikoval systém X90 společnosti B&R pro použití v železničních aplikacích. Přesvědčivá kvalita: TÜV SÜD Rail certifikoval systém X90 společnosti B&R pro použití v železničních aplikacích.

TÜV SÜD Rail certifikoval řídicí systém B&R pro železniční aplikace V souladu s normami EN 50155, EN 50657 a EN 45545-2 lze nyní mobilní řídicí systém použít pro aplikace, jako je řízení osvětlení a teploty.

Výrobky X90 poskytují obzvláště vysokou odolnost vůči drsnému prostředí a splňují vysoké požadavky na elektromagnetickou kompatibilitu. Certifikace TÜV SÜD Rail to potvrzuje, stejně jako vysokou kvalitu softwaru B&R a vysoký stupeň požární ochrany.

Výkon za extrémních podmínek

Společnost B&R navrhla svou řadu X90 pro použití v extrémně náročných podmínkách. Zařízení s krytím IP69K mohou být provozována v teplotním rozsahu od -40 °C do +85 °C a jsou odolná proti nárazům a vibracím.

B&R: Perfection in Automation

Náš slogan je naším posláním. Snaha dostát Perfection in Automation inspiruje a vede společnost B&R více jak 35 let. Dokonalost pro nás znamená vyvíjet ta nejlepší řešení. Znamená také rozvíjet dobré vztahy s našimi zákazníky, partnery, zaměstnanci a dodavateli. S podnikatelskou odvahou a předvídavostí jsme se rychle dostali mezi přední celosvětové hráče v průmyslové automatizaci. Intuitivní cit pro vývoj trhu a nastolování nových trendů z nás činí lídra v inovacích a technologiích v průmyslu.

https://www.br-automation.com/cs/perfection-in-automation/