Výhradním distributorem společnosti Bühler Motor v České republice se stala firma Schmachtl CZ

Výhradním distributorem společnosti Bühler Motor v České republice se stala firma Schmachtl CZ
  • Schmachtl CZ na trhu ve střední Evropě dlouhodobě zastupuje desítky výrobců komponent pro průmysl, automatizaci, elektro a další obory. Tradice společnosti sahá až do prvorepublikového období.
  • Společnost Schmachtl CZ se nyní stala výhradním distributorem Bühler Motor v České republice.

Společnost Bühler Motor uzavřela partnerství se společností Schmachtl CZ, která se stane výhradním distributorem jejich výrobků pro zákazníky z České republiky. Společnost Schmachtl CZ bude poskytovat zákazníkům nejen dodávky jednotlivých komponent, ale také technickou podporu a poradenství při výběru nejvhodnějších výrobků ze sortimentu společnosti Bühler Motor. V případě řešení větších projektů je možno zákazníkům navrhnout i řešení upravená přímo na míru, aby co nejvíce splňovala jejich požadavky. Díky umístění výrobního závodu přímo v České republice bude většina standardních provedení motorů a jejich sestav od společnosti Bühler Motor k dispozici ve velmi krátké dodací době.

Společnost Schmachtl CZ je výhradní zástupce světových výrobců z oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství. Své obchodní partnery si vybírá velmi pečlivě, a to s ohledem na potřeby lokálního trhu. Mezi stěžejní kritéria patří spolehlivost, vysoká kvalita a dostupnost náhradních dílů pro danou oblast. Partnerské firmy, které dodávají své výrobky prostřednictvím společnosti Schmachtl CZ, jsou uznávanými světovými výrobci komponent a zařízení pro užití ve všech průmyslových oblastech.

„Společnost Schmachtl CZ nabízí komplexní systémová řešení z jedné ruky. Jsme etablovaný a spolehlivý dodavatel automatizační techniky s odkazem na mnohaleté zkušenosti v oblasti návrhu a řízení pohonů. Naše nabídka sahá od jednotlivých součástí přes komplexní analýzy, koncept až po realizaci řešení pohonů,“ uvádí Robert Tesař, prokurista a vedoucí divize automatizace společnosti Schmachtl CZ.

O společnosti Bühler Motor

Společnost Bühler Motor je jedním z průkopníků v oblasti výroby elektrických motorů. Byla založena již roku 1855 ve městě Triberg ve Schwarzwaldu v Německu původně jako továrna na hodiny. Elektrické motory začala vyrábět přesně o 100 let později, tj. od roku 1955. Společnost nyní vyrábí široký sortiment stejnosměrných kartáčových i bezkartáčových motorů a v rámci programu bMotion mohou být tyto motory doplněny planetovými nebo šnekovými převodovkami a enkodéry podle individuálních potřeb zákazníka. Bühler Motor má v současné době obchodní a výrobní zastoupení v USA, Mexiku, Číně, Hongkongu, Japonsku a v České republice, kde má tato společnost i svůj výrobní závod v Hradci Králové. Výrobky společnosti Bühler Motor najdeme ve spoustě oblastí. Jsou to aplikace z oblasti automotivu, průmyslu, technologie budov, zemědělství, dopravy, zdravotnictví a letecké dopravy. Více informací naleznete na www.buehlermotor.com

Schmachtl

Společnost Schmachtl je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství. Své partnery k obchodní spolupráci vybírá velmi pečlivě, mezi stěžejní kritéria patří spolehlivost, vysoká úroveň kvality, servis a dostupnost náhradních dílů pro danou oblast. Partnerské firmy, které dodávají své výrobky prostřednictvím společnosti Schmachtl jsou uznávanými výrobci komponentů a zařízení pro užití ve všech průmyslových oblastech.

https://www.schmachtl.cz/

Nejnovější články od autora: