NOVÉ BONUSY: Zachraňme papír aneb VIP klub průmyslníků

NOVÉ BONUSY: Zachraňme papír aneb VIP klub průmyslníků

Milujeme vůni čerstvě vytištěného vydání časopisu. Pomozte nám zachránit papír! Víte, že většina našich partnerů dnes nevěří, že někdo ještě čte tištěné časopisy? To je pouze jeden z důvodů, proč přemýšlet o věrnostním klubu Trade Media International – klubu pro všechny, kteří chtějí znát VŠE O PRŮMYSLU.

Ano, klidně si naše časopisy objednejte běžnou bezplatnou formou. Neměníme, co jsme slíbili. Pokud však věříte v naši upřímnou snahu přinášet unikátní a zajímavý obsah, ohodnoťte naši redakci. Rozhovory, reportáže, průzkumy trhu, analýzy i jiné redakční příspěvky mají být základem našich časopisů. Chceme věnovat více času novinařině, která nás baví, na úkor marného a ubíjejícího hledání reklamodárců... V rámci této nabídky obdržíte 6 tištěných vydání časopisů Control Engineering Česko a 4 tištěná vydání časopisu Řízení a údržba průmyslového podniku za kalendářní rok. Samozřejmě vytvoříme i větší množství on-line obsahu , ale papír je papír. Věrnost by měla být a také bude odměněna.

Přejít na registraci předplatného>>

AKTUÁLNĚ (POZDIM 2020): Bonusy o rok déle a Digitální výroba i virtuální údržba pro vás zdarma!

V důsledku vynucených změn v našich plánech konferencí i časopisů jsme se rozhodli prodloužit délku trvání registrace na období roku 2020 i 2021, všem, kteří se již registrovali, nebo regitrují do našeho VIP klubu.

A co třeba dostanete navíc? Všichni, kdo se stanou členy klubu aktuálně obdrží například přístup k bonusovému on-line streamu a dalšímu obsahu z konference Digitální výroba 2020 i Forum údržby 2020

A tím nekončíme, teprve začínáme... Pro rok 2021 máme řadu novinek v přípravě!

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čerpejte nové i starší výhody klubu a podpořte naši snahu přinášet Vám i nyní informace ze světa #vseoprumylsu ve formách, na které jste zvyklí, ale hlavně i v těch nových, které Vám přinesou ještě větší komfort v příjmu informací, které znamenají vyšší konkurenceschopnost Vašeho průmyslového podniku!

 

Přehled výhod věrnostního klubu

- předplatné všech tištěných časopisů vydavatelství na zadanou adresu 

- možnost získat více výtisků či archivních vydání

- bonusový obsah (tištěný, on-line, audio i video)
+ automatická registrace na všechny webináře a jiné virtuální projekty se vstupem zdarma
Jedna registrace stačí na vše!

- přednostní informační servis a novinky vydavatelství

- sleva na konference pořádané vydavatelství (možnost získat vstupenky zdarma)

- další možnosti, včetně nové sítě partnerských bonusů

- možnost přímé interakce (vlastní komunikační kanály skupiny VIP průmyslníků)

- spoluvytváření spokojené, tvořivé a inovativní redakce

 

Cena předplatného se vstupem do bonusového klubu = 1 000 Kč bez DPH za rok
= běžná cena předplatného konkurence 

Vstupte do klubu!

Lukáš Smelík

Šéfredaktor časopisu Control Engineering Česko se soustřeďuje zejména na témata spojená s digitalizací, automatizací a robotizací průmyslu. Příspěvky se snaží odhalovat současné trendy a nálady na tuzemském i světovém trhu.