Zdvojnásobte snadno rychlost identifikace kabelů

Zdvojnásobte snadno rychlost identifikace kabelů

Pokud stále používáte tradiční technologii značení kabelů, je nejvyšší čas to změnit. Staré procesy vás zpomalují, nutnost přepracování vytváří úzká místa a chyby mohou procesy úplně zastavit. Automatizujte identifikaci kabelů a přispějete k hladkému provozu. Společnost Brady nabízí rodinu strojů pro tisk a aplikaci etiket, které vám nahradí manuální štítkování.

S moderním automatizovaným zařízením od společnosti Brady:

  • Zvýšíte produktivitu - zkraťte čas označování na polovinu a zvedněte produktivitu provozu
  • Snížíte počet chyb - získejte kvalitní a čitelnou identifikaci bez nutnosti přeznačení
  • Získáte flexibilitu - intuitivní barevná dotyková obrazovka a uživatelské rozhraní usnadňují změnu nastavení

Tiskněte a označte laminovací etiketou kabely za polovinu času

Ještě větší flexibilita nyní přichází s nízkou hmotností a kompaktní velikostí. Jedná se o nové, automatické etiketovací zařízení společnosti Brady, které je navrženo tak, aby zvýšilo vaši efektivitu. Seznamte se s tiskárnou ovíjecích etiket Wraptor A6200 s aplikátorem.

Pro menší výrobu a montáž projektových dodávek je flexibilita práce klíčem ke zlepšení pracovních výsledků. A zde máte příležitost konečně získat to, co potřebujete. Tiskárna Wraptor A6200, navržená pro zvýšení efektivity:

  • vejde se do malých prostor
  • je snadno přenositelná
  • tiskne a ovíjí kabely do 7 sekund

Díky tomu je tiskárna Wraptor A6200 vysoce cenným nástrojem, který šetří práci, který je automatický - a cenově dostupný.

Podívejte se na aplikátor v akci >>

https://youtu.be/90QhD9dNWcI

Brady Corporation

www.brady.cz

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Brady Corporation

Společnost Brady je mezinárodním výrobcem a dodavatelem kompletních řešení pro identifikaci produktů, osob a provozoven. Ve společnosti Brady je závazek k výjimečnému výkonu každý den naším obchodním rozhodnutím. Naše výrobky navrhujeme tak, aby fungovaly způsobem, kterým ostatní prostě nedokáží. Naši lidé jednají způsobem, který pravidelně překračuje očekávání. A naše zaměření a disciplína jako společnosti vedly k solidním a dlouhodobým výkonům pro naše akcionáře. Stručně řečeno, když jde především o výkon, společnost Brady je správnou volbou.

https://www.brady.cz/